Close search

Oprah Winfrey koupila dům od slavného herce: Kde žil proslulý Jeff Bridges?

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Americká moderátorka a miliardářka, Oprah Winfrey, si pořídila nový, v pořadí třetí ranč v kalifornské oblasti Montecito. Svoji třetí nemovitost si nyní ale koupila od hvězdného kolegy, slavného herce, Jeffa Bridgese. Winfrey přitom čekala, než Bridges poskytne na svoji nemovitost slevu a dům si pak pořídila za sníženou cenu 6,85 milionů dolarů (154 milionů korun).

Televizní hvězda a v USA velice populární moderátorka si během dlouhých let své kariéry dokázala vybudovat status televizního magnáta. Winfrey se nedávno rozhodla investovat některé ze svých financí do nemovitostí a v poslední době si v oblasti Montecito pořídila hned tři nemovitosti. Vlastní dva ranče v hodnotě 79 milionů dolarů (1,8 miliardy korun) a nyní i s třetí koupí domu od oscarového herce, Jeffa Bridgese, doplnila své portfolio o třetí nemovitost. Hodnota jejích domů v okolí Santa Barbary tak dohromady činí 86 milionů dolarů (1,9 miliardy korun).

Hvězdný majitel

Oscarem oceněný herec Jeff Bridges si ranč zařízený ve španělském stylu pořídil v roce 2014 za 6,85 milionu dolarů (154 milionů korun). Později se herec pustil do náročných oprav nemovitosti, které trvaly až do roku 2017. V březnu 2019 se ale Bridges rozhodl domu zbavit a nabídl ho ke koupi za 8 milionů dolarů (180 milionů korun). Nyní, více jak 6 měsíců po uvedení nemovitosti na realitní trh si ho s výraznou slevou koupila slavná americká moderátorka za tu samou cenu, kterou za něj Bridges zaplatil v roce 2014.

Velké prostory

Nemovitost, která má rozlohu necelé dva hektary, nové majitelce nabídne mnoho prostoru. Venkovní zahrady poskytují dostatek místa pro posezení. Součástí exteriéru je i bazén, který se hodí v horkých dnech. Součástí pozemku je i hřebčín, který může ustájit pět koní. Interiéry ranče moderátorce nabídnou tři ložnice a dvě koupelny, dům má také plně vybavenou kuchyň i saunu. Může se také pochlubit pěti funkčními krby.

Winfrey v oblasti kalifornského Montecita vlastní rozlehlé sídlo, které si v roce 2001 koupila za 50 milionů dolarů (1 miliarda korun) a přilehlý ranč, který si pořídila v roce 2015 za 29 milionů dolarů (638 miliónů korun).

PODÍVEJTE SE NA RANČ, KTERÝ SI OD JEFFA BRIDGESE KOUPILA OPRAH WINFREY:

Nejčtenější články