Close search

Obamovi si kupují sídlo za 334 milionů: Kde bude žít bývalý prezident USA?

realtor.com Zdroj: realtor.com

Bývalý americký prezident Barack Obama s manželkou Michelle se chystá koupit nové sídlo za 14,85 milionů dolarů (334 milionů korun). Bývalý lídr USA si vyhlédl sídlo na ostrově Martha's Vineyard, kam už roky s rodinou jezdí na dovolenou, a nyní se zdá, že se rozhodl usídlit mimo Washington, D.C.

Letní prázdniny po celý rok

Ostrov Martha's Vineyard se nachází na východním pobřeží USA a patří k americkému státu Massachusetts. Obamovi tam už roky jezdí se svými dcerami na dovolenou. Do oka jim padlo více než 650 metrů čtverečních velké sídlo, které svým majitelům nabídne mnoho prostoru k relaxaci i zábavě.

Zajímavé je, že bývalý prezidentský pár tento konkrétní dům velmi dobře zná, jelikož si jej už dříve pronajímal na letní prázdniny.

Jednání se blíží do finále

Majitel domu se snaží svoji nemovitost prodat už čtyři roky a zdá se, že nyní narazil na seriózní zájemce. Cenu ale musel s postupem času snížit, jelikož částku 22 milionů dolarů (495 milionů korun) za sídlo nikdo zaplatit nechtěl. Vzhledem k tomu, že se Obamovi po vhodné nemovitosti na ostrově poohlížejí už roky, toto sídlo by pro ně mohlo být skutečným řešením a manželský pár už údajně jedná s majitelem ohledně koupě.

Pokud si Obamovi dům skutečně pořídí, mohou se těšit na vlastní bazén, prostornou kuchyň, ložnici s krbem a velkým balkónem.

Nejčtenější články