Close search

O krok blíže k budoucnosti bez tabáku? VELO vsadilo na barvy i bezpečnost

Shutterstock Zdroj: Shutterstock

U českých uživatelů oblíbené nikotinové sáčky VELO prochází výraznou proměnou a v nových barvách míří v těchto dnech na trh.   

Evropská unie si vytyčila cíl, že do roku 2040 bude klasické cigarety kouřit méně než 5% populace. Jak ukazuje i příklad Švédska, které se jako první evropská země k tomuto cíli dostane už letos, cestu představují tzv. nikotinové alternativy, které se úspěšně etablovaly i v Česku.

Společnost British American Tobacco představuje nyní inovovanou řadu známých nikotinových sáčků VELO, které mohou další dospělé uživatele tradičních nikotinových výrobků jako jsou cigarety inspirovat a motivovat k tomu, aby se cestou alternativ bez obsahu tabáku vydali také oni.

„Novým brandingem jsme chtěli uživatelům zjednodušit orientaci v celém portfoliu nikotinových sáčků VELO. Výraznější a signifikantní barvy by jim v tom měly napomoci. Další novinkou je také bezpečnostní „V-lock“ mechanismus, který zabrání snadnému otevření krabičky dětmi,“ vysvětluje manažer externí komunikace společnosti BAT Tomáš Tesař.

Ve výrazných barvách, s novými jmény, která evokují danou příchuť a jasným označením intenzity ve variantách Mellow, Original a Intense budou inovované VELO sáčky postupně uvedeny na trh v průběhu jara. Nově budou představeny čtyři nové varianty nikotinových sáčků s příchutí máty, eukalyptu, skořice a pomeranče.


Kompletní řada 10 různých variant nikotinových sáčků VELO bude k dispozici uživatelům prostřednictvím e-shopu batstore.cz a v rámci sítě vybraných trafik a čerpacích stanic. Stejně jako všechny ostatní výrobky obsahující nikotin je i tato nikotinová alternativa určena výhradně dospělým uživatelům.

Nejčtenější články