Close search

Nový účes vévodkyně Kate. Razantní změna překvapila, ale chválí ji i kritici

Instagram Zdroj: Instagram

Kate Middleton se po dlouhé době rozhodla pro výraznou změnu stylu. Své příznivce tak velmi překvapila. Vévodkyně z Cambridge se rozhodla pro světlejší barvu vlasů, nyní její účes zdobí zlatavý podtón. Téměř by se dalo říct, že z brunetky se stává blondýnka. Kritici si její volbu nemohou vynachválit.

Kate Middleton obdivují miliony žen po celém světě. Módní kousek, který si na sebe vévodkyně z Cambridge vezme, se okamžitě stává hitem internetu a v obchodech ho nadšení fanoušci královské rodiny kupují ve velkém.

Nyní se Kate Middleton překvapivě zaměřila na své vlasy a po dlouhé době, kdy patřila mezi půvabné brunetky, se nejspíše rozhodla přiblížit blondýnkám. Budou si teď ženy po vzoru Kate hromadně zesvětlovat vlasy? Tak trochu se to dá očekávat.

Kate jako stylová maminka

Změnu příznivci vévodkyně Kate poprvé spatřili na začátku září, kdy i se svým manželem, princem Williamem, vedli obě své děti do školy.

Kate Middleton byla v první školní den své dcery Charlotte velmi usměvavá a není se čemu divit. Její outfit jí velice dobře seděl a skvěle jej doplňoval i její nový zlatavý odstín vlasů. Kate si také zcela jistě jako pyšná maminka užívala první školní chvíle své dcery Charlotte, která z návštěvy vzdělávacího zařízení byla sice trochu nervózní, ale později se osmělila.

Bez Ginnie by to nešlo...

Garderoba vévodkyně z Cambridge patří k nejsledovanějším na internetu a Kate moc dobře ví, jaký zájem je o novinky z jejího šatníku.

Razantní změny jsou pro vévodkyni celkem neobvyklé, přesto se k jedné velké odhodlala, možná i vlivem okolností. Její módní stylistka Natasha Archer totiž odešla začátkem roku na mateřskou dovolenou. Nahradila ji bývalá módní redaktorka, dlouholetá kamarádka a také bývalá spolužačka Kate a prince Williama Virginie Chadwyck-Healey. V uměleckých kruzích je známá jako Ginnie.

Ginnie má již několik měsíců v péči oblečení, které sleduje celý svět. A nejde jenom o oblečení. Nejspíš to byla právě ona, kdo Kate ke změně účesu motivoval.

PODÍVEJTE SE NA KATE DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články