Close search

Novinka Glo Hyper nabídne intenzivnější chuť, indukční ohřev i stylový design

BAT Zdroj: BAT

Na český trh přichází GLO HYPER jako nástupce předchozích modelových řad GLO, tedy zařízení na zahřívání tabáku, které se jako tabáková alternativa těší u spotřebitelů čím dál větší popularitě. Přináší celou řadu technologických a uživatelských vylepšení. Kromě nového stylového designu patří mezi ty nejzásadnější změny nová velikost tabákových náplní ve formátu demi, které se více přibližují potřebám uživatelů. Společnost British American Tobacco tak krátce poté, co představila novou generaci nikotinových sáčků VELO, dokazuje, že vývoj potenciálně méně rizikových tabákových produktů je pro ni prioritou.

Rostoucí spotřebitelský zájem o tabákové alternativy vyžaduje neustálé inovace a držet krok s technologickým vývojem. Nová modelová řada produktů Glo Hyper staví na funkcionalitě tzv. indukčního ohřevu, který umožnuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Tím zajišťuje konzistentní chuť během celé doby užívání. Na výběr nabízí Glo Hyper 2 režimy: Standard a Boost. Funkce Boost zahřeje náplň již za 15 sekund na automaticky vyšší teplotu, a poskytne tak kratší, ale o to intenzivnější zážitek.

K nejvýraznějším změnám oproti předchozím verzím Glo patří zcela nové náplně Neo v demi formátu, vyvinuté speciálně pro Glo Hyper. Oproti předchozím variantám obsahují o 30 % více tabáku, čímž výrazně zintenzivňují chuť a prodlužují požitek pro uživatele. Tyto tabákové náplně budou k dostání ve čtyřech chuťových variantách – kromě dvou čistě tabákových budou na pultech obchodů i náplně s příchutí mentolu nebo lesního ovoce. Ruku v ruce s tím jde i designové provedení samotného těla Glo Hyper. Má elegantní zaoblené tvary, matný kabát z kvalitního a odolného materiálu a k výběru bude ve 4 exkluzivních barevných provedeních: černo-bílou klasiku doplní výraznější oranžová a modrá.

BAT

Uživatelsky nabízí Glo Hyper jednoduché ovládání jedním intuitivním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 opakovaných použití.

Společnost BAT u příležitosti uvedení novinky Glo Hyper na český trh oznámila, že za novým produktem stojí zejména zákazníci. Právě na základě jejich recenzí a připomínek vznikla nová řada Glo Hyper, která posouvá zážitek z užívání zahřívaného tabáku na další úroveň: „Je mi velkým potěšením, že po mnoha letech práce na vývoji nové generace zařízení můžeme představit novinku Glo Hyper i českým zákazníkům. Dospělým uživatelům nikotinu mohu slíbit, že po stisknutí tlačítka je čeká mnohem intenzivnější chuť spolu s nikotinovým uspokojením, zároveň za cenu, která je na trhu bezkonkurenční,“ prohlásil Štěpán Michlíček, generální ředitel BAT pro Českou republiku a Slovensko.

  • Startovací balíček obsahující zařízení Glo Hyper a 3 krabičky náplní Neo bude stát 300,- Kč. Pokud se dospělý uživatel při nákupu zaregistruje, bude mít ve startovacím balíčku čtyři krabičky náplní.
  • Samotná krabička náplní Neo  bude na pultech obchodů k dostání za 85,- Kč
  • Zařízení Glo Hyper je možné zakoupit v hlavních maloobchodních řetězcích a prodejnách s tabákovými výrobky a také bezpečně na webu shop.myglo.cz.

Nejčtenější články