Close search

Nejen Donatella Versace: Které známé osobnosti přiznaly plastické operace?

Wikipedia.com, Time Shankbone Zdroj: Wikipedia.com, Time Shankbone

Pomoc plastických chirurgů vyhledává v dnešní době stále více lidí po celém světě. Kosmetické úpravy se těší oblibě a mnohdy nehledě na zdravotní rizika lidé podstupují velké množství zákroků v krátkém intervalu. To se týká i mnohých celebrit, které se ve snaze udržet věčně mladými vyhledávají pomoc profesionálů. Kdo ze slavných osobností ale dokázal veřejně přiznat, že podstoupil zkrášlující chirurgický zákrok?

 

Statistiky hovoří jasně! Jen za rok 2017 lidé po celém světě podstoupili podle Mezinárodní asociace plastických chirurgů (ISAPS) více než 23,5 milionu různých zkrášlovacích procedur. Pouze ve Spojených státech amerických v roce 2016 zákazníci utratili ve specializovaných klinikách přes 16 miliard dolarů (356 miliard korun) za to, aby vypadali lépe nebo mladší. Plastická chirurgie je skutečně výnosný byznys, který se těší zájmu mnohých po celém světě. Podobné zákroky vyhledávají i celebrity, které se často snaží oddálit stáří.

Cindy Crawford (53)

Bývalá topmodelka v rozhovoru pro InStyle Magazine přiznala, že pro mladistvý vzhled pleti používá botoxové injekce.

Britney Spears (37)

I když je zpěvačka stále mladá, i ona se už uchýlila k pomoci plastických chirurgů. Spears například přiznala, že si nechávala dávat injekce do rtů.

Gwyneth Paltrow (46)

Americká herečka a také propagátorka zdravého životního stylu řekla, že se kosmetickým úpravám nevyhýbá. "Používám organické produkty, ale zároveň i laserové zákroky," uvedla Paltrow. Podle svých slov z podobných úprav vyzkoušela prý už všechno možné.

Nicole Kidman (52)

Původem australská herečka v jednom z rozhovorů z roku 2013 přiznala, že používala botoxové injekce. "Ano, bohužel jsem botox zkoušela. Podařilo se mi z toho ale vymanit a nyní již opět mohu hýbat obličejem," řekla Kidman.

Chrissy Teigen (33)

Modelka Chrissy Teigen přiznala, že si nechala odstranit přebytečný tuk z oblasti podpaží. Nyní ale modelka uvádí, že se vše vrátilo do původního stavu, takže nejspíš bude muset na další liposukci. "Byla to ta nejhloupější věc, kterou jsem kdy udělala. Ale co už, nelituji toho," řekla Teigen.

Donatella Versace (64)

Ne všechny zákroky ale dopadají úspěšně a jejich nositelům sluší. Jedním ze známých případů je například Donatella Versace. Ta o svých plastikách moc nemluví, ale někteří odborníci se shodují, že její rty i nos mohly být upraveny. Také prý mohla podstoupit různé laserové zákroky zaměřené na pleť.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA HVĚZDY, KTERÉ PODSTOUPILY PLASTIKU! JAK TO DOPADLO?

Nejčtenější články