Close search

Nové fotografie k seriálu Hra o trůny: Druhý díl slibuje napětí a velkou bitvu

HBO Zdroj: HBO

Finální řada seriálu Hra o trůny již začala a sklaní fanoušky i příznivce tvorby George R.R. Martina každý víkend dalších několik týdnů bude čekat nový díl, který poodkryje tajemství, kdo usedne na Železný trůn. V prvním díle, který se nesl v duchu velkých setkání, toho tvůrci moc neodhalily, ale nové fotografie zveřejněné z druhého dílu osmé řady již slibují mnoho napětí a přípravy k velké bitvě.

První díl poslední řady Hry o trůny byl výjimečný díky velkému množství setkání, na které mnohé postavy čekaly dlouhé roky. Dokonce i herečka Sophie Turner se v rozhovoru k tomuto tématu vyjádřila a řekla, že jejím zcela nejoblíbenějším momentem bylo při natáčení natáčení osmé řady setkání s herečkou Maisie Williams. 

Drhý díl, tedy alespoň podle fotografií, slibuje mnohem větší napětí a rozřešení některých konfliktů, které se táhnou již od začátku seriálu. Velkou událostí v příštím díle může být příjezd Jaimeho Lannistera na Zimohrad. Nejenže se Jaime setká s Daenerys, které zabil otce, ale také se opět uvidí s Branem, kterého v první řad strčil z věže a kvůli zraněním po pádu nyní Bran nemůže chodit. Královraha v dalším díle rozhodně žádné příjemné chvíle nečekají.

Také Jon má o hodně o čem přemýšlet. Nejenže se musí připravovat na bitvu, která je blíž, než si nyní myslí, ale také se musí vypořádat s myšlenkou, že je skutečným a jediným právoplatným dědicem Železného trůnu. Postaví se proti Daenerys, když upálila rodinu jeho přítele, nebo zůstane stranou?

Také napětí mezi Matkou draků a Sansou Stark by mělo vyústit již v nějaký velice otevřený rozhovor. Nyní můžeme jenom hádat, jak by takový dialog mohl dopadnout. 

Největší událostí druhého dílu ale nejspíš bude boj s nemrtvými, kteří se pomalu ale jistě přibližují k Zimohradu. Její výsledek může prozradit již další díl.

Podívejte se na nové fotografie k druhému dílu finální řady seriálu Hra o trůny. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu