Close search

Nová verze zařízení na zahřívaný tabák: Štíhlejší, lehčí, stylovější

BAT Zdroj: BAT

Společnost British American Tobacco představuje novou verzi svého zařízení na zahřívání tabáku glo. Nese název nano a díky novému minimalizujícímu designu přináší uživatelům především větší komfort při jeho používání. Nová podoba neubrala nic na chuťovém požitku ani uživatelské přívětivosti zařízení. Stejně tak zůstává jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka.

Krok k dokonalosti

Nejpodstatnější zlepšení jsou na glo™ nano viditelné na první pohled. Razantní proměnou prošel především design zařízení, které je díky menším rozměrům opravdu úsporné a ideální k celodennímu používání, ať už jste v pohybu kdekoliv. Redukce se podepsala i na jeho celkové váze, glo™ nano je o 25 gramů lehčí než předchozí modely. A nové jsou také barvy, do kterých se glo™ nano odělo – nabízeno je v modré, červené a bílé variantě.

Použití zůstává stejné

Z hlediska používání glo se nic zásadního nemění. Při vývoji novinky se vycházelo ze zákaznických recenzí a připomínek, a tak se dá říct, že verze nano je šita zákazníkům přímo na míru. Přechod na slim design neubral nic na tom, co si majitelé starších modelů glo pochvalují – jednoduché ovládání i dobíjení. Doba nahřívání tabákových náplní zůstává stejná v délce 40 vteřin a port pro dobíjení se nachází po straně přístroje, tudíž jej uživatel může při napájení jednoduše postavit. Při plném dobití lze spotřebovat až osm tabákových náplní neo.

BAT

Novinka pro české spotřebitele

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme glo™ nano představit českým spotřebitelům jako nejnovější přírůstek do rodiny našich glo zařízení. Věříme, že nové glo™ nano s moderním, štíhlým designem bude nejlepší volbou pro ty spotřebitele, kteří hledají stylovou volbu v nabídce produktů s potenciálně sníženým rizikem," uvedl Steven Donaldson, generální ředitel British American Tobacco pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Lesní plody na obzoru

„Uvedení glo™ nano na český trh podtrhuje naši strategii dalšího rozšiřování portfolia produktů této nové kategorie. A mohu vám slíbit, že v inovacích budeme pokračovat," dodal Steven Donaldson s tím, že už v prosinci bude na český trhu uvedena novinka neo Click Violet, oblíbená verze „klikacích“ náplní s tabákovou směsí s intenzivnější příchutí lesních plodů a vylepšeným dutým filtrem. Doplní tak rodinu náplní neo Click Green a neo Click Coral.

BAT

Menší zdravotní rizika

Společnost British American Tobacco je v současné době jedním z největších inovátorů v oblasti výzkumu a vývoje tabákových a nikotinových výrobků, které si kladou za cíl odbourání rizik spojených s konzumací klasických cigaret. Vlajkovou lodí této snahy je právě řada elektronických zařízení glo, určených k zahřívání speciálních tabákových náplní. Přístroje při tom využívají technologie indukčního ohřevu, díky které nedochází ke spalování. Tak se daří redukovat množství toxických látek, které vznikají jako vedlejší produkty hoření. Podle dostupných studií jich je až o 95 procent méně než v kouři z cigaret.

Glo lidi baví

Zařízení glo™ nano je možné zakoupit od začátku listopadu 2019, jeho doporučená pořizovací cena činí 500 Kč. Ti zákazníci, kteří využijí možnost registrace, k němu navíc obdrží dvě krabičky tabákových náplní podle vlastního výběru. K dnešnímu dni se na českém trhu prodalo více než 60 tisíc zařízení glo.

Nejčtenější články