Close search

Nová válka na internetu: Ženy se hádají, jak si správně obléct podprsenku

Pixabay Zdroj: Pixabay

Na Twitteru se v posledních dnech rozhořela opravdová bitva. Mnoho uživatelek této sociální sítě se začalo otevřeně dohadovat o tom, jakým způsobem je možné si správně a pohodlně obléknout podprsenku. Evidentně existuje více způsobů, ale jenom jeden je podle některých ten nejlepší.

Pro většinu žen jsou podprsenky nutnou součástí šatníku. Některé si v jejich nošení libují a užívají si ho, některé v nich dokonce spí a jiné se nemohou dočkat chvíle, kdy si je v pohodlí domova sundají. Ženy na Twitteru ale nyní řeší zcela jinou a pro některé z nich zcela zásadní otázku, jak si kdo obléká tu svoji podprsenku?

Na sociální síti se šíří modro-růžová ilustrace, která vyobrazuje dva nejběžnější způsoby, jak je možné si podprsenku obléknout. Na modrých políčkách je zobrazena žena, která si podprsenku zepředu nejdříve zapne, následně zapínání přetočí na záda a teprve potom si podprsenku oblékne. Růžová políčka vyobrazují druhou variantu, kdy si žena nejdříve podprsenku nasadí a pak si ji teprve na zádech zapne.

Twitter

Tento na první pohled nevinný návod ale vyvolal na internetu bouřlivou diskusi, kdy se ženy začaly hádat, jaký je ten správný způsob si podprsenku nasadit. Dámy, které zastávají první variantu, údajně nerozumí tomu, jak některé ženy dokáží správně zapnout podprsenku, aniž by vlastně viděly, co ve skutečnosti dělají.

Zastánkyně druhé varianty to ale za problém nepovažují a argumentují, že tímto způsobem si prádlo oblékají již dlouhé roky. Samozřejmě se na poli boje objevila znenadání i třetí skupina žen, která uvádí, že podprsenku prostě a jednoduše nejdříve zapnou a potom přetáhnou přes hlavu jako tričko. 

Toto zdánlivě obyčejné téma, které vypovídá o každodenní rutině milionů žen po celém světě, vyvolalo napříč internetem skutečně vášnivé diskuse. Dámy se sice zatím nedobraly jediné a správné možnosti, jak si podprsenku obléct, ale možná se brzy objeví i čtvrtá varianta, která vnese klid do této internetové války. 

Nejčtenější články