Close search

Nová prodejna Tesco v Odoleně Vodě přivítala první návštěvníky

Tesco Zdroj: Tesco

Společnost Tesco otevřela novou prodejnu v ulici Pražské v Odoleně Vodě. Supermarket o prodejní ploše 1 100 m2 nabídne zákazníkům bohatý potravinářského i nepotravinářského zboží s důrazem na produkty sezónní nabídky. O pohodlí zákazníků se stará 12 zaměstnanců provozovny. Na všechny zákazníky navíc během prvního týdne provozu čeká s kartou Clubcard 20% sleva na celý nákup. 

„Jsem velmi ráda, že obyvatelé Odoleny Vody mají nově možnost nakoupit si v moderním příjemném prostředí, vybrat si z široké nabídky kvalitních potravin a také doplnit svůj šatník za dostupné ceny. Velké poděkování patří všem kolegům, jen díky jejich skvělé práci dokážeme být ještě blíže našim zákazníkům a jejich potřebám,“ uvedla při slavnostním otevření Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku. 


Supermarket byl navržen tak, aby zákazníkům poskytl veškerý komfort moderního nakupování během celé jejich návštěvy, kromě klasických a samoobslužných pokladen mohou návštěvníci prodejny využít i pohodlný nákup prostřednictvím služby Scan&Shop ve svých mobilních zařízeních. Zákaznicí si zde mohou vybírat z bohaté nabídky módní značky F&F, navíc za velmi příznivé ceny. V nabídce jsou rovněž služby virtuálního operátora Tesco Mobile. Pro zákazníky je jistě přívětivá i otevírací doba každý den od 7:00 do 21:00 hodin a parkoviště s kapacitou 65 míst. „Péče o planetu je součástí DNA podnikání Tesca, proto v prodejně využíváme elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů a mnoho moderních technologií na úsporu energií jako například LED osvětlení,“ dodala Katarína Navrátilová. 


Pro společnost Tesco je otevření pobočky v Odoleně Vodě důležitým krokem v rámci plánovaného růstu a zároveň závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity v okolí prodejen. Při příležitosti otevření prodejny v Odoleně Vodě firma podpořila darem v celkové hodnotě 50 000 Kč rodinné centrum Sluníčko, které poskytuje své služby dětem od miminek přes batolata, předškoláky až po mladší školní věk. Neprodané přebytky z prodejny v Odoleně Vodě nabízí Tesco Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj. Darování neprodaného jídla místním charitativním organizacím každý den platí pro všechny provozovny Tesco, firma tak významně přispívá ke snížení plýtvání potravinami a ke zvýšení jejich cílené redistribuce potřebným. Jen v minulém roce Tesco poslalo do potravinových bank 3,78 miliónů porcí jídla. 

Nejčtenější články