Close search

Nová prodejna Sportisimo otevřela v OC Šestka, slouží jako výdejna objednávek z e-shopu

Sportisimo Zdroj: Sportisimo

Společnost Sportisimo, která nedávno získala ocenění POPAI AWARDS za redesign některých svých provozoven, si pro svou 13. prodejnu v Praze vybrala Obchodní centrum Šestka. Dvoupatrová prodejna o rozloze 1200 m2 bude kvůli vládním opatřením dočasně sloužit pro odběr rezervací a objednávek z e-shopu. Obchodní centrum Šestka, ve kterém se nyní zákazníci mohou nechat také otestovat na přítomnost viru Covid-19, navzdory pandemické situaci nadále rozšiřuje nabídku obchodů a služeb a profiluje se jako skvělé místo pro rychlé a bezpečné nákupy.

Zákazníci Obchodního centra Šestka mohou od 12. března 2021 využívat služeb nové prodejny Sportisimo. Společnost patří se svými 105 provozovnami v České republice mezi největší tuzemské prodejce oblečení a vybavení pro sport a volný čas. Zákazníci si mohou na e-shopu vybírat z více než 400 různých značek.

„Naše služby se snažíme i v této nelehké době neustále rozšiřovat, přičemž myslíme především na potřeby a bezpečnost našich zákazníků, kteří tak mohou na jednom místě nakoupit potraviny a další základní potřeby, ale od února si navíc také vyzvednout poutavé čtení ve výdejním okénku Knihy Dobrovský nebo nyní nově kvalitní oblečení a vybavení pro sport ve Sportisimu,“ říká manažerka obchodního centra Michaela Němcová. „Naši zákazníci si navíc od března mohou v mobilní buňce v obchodním centru obstarat antigenní test na přítomnost viru Covid-19, jehož výsledky jsou známy do dvaceti minut. O odborné provedení testů se starají pracovníci Červeného kříže.“

„V Šestce najdou naši zákazníci Sportisimo v podobě, kterou dobře znají. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci bude prodejna prozatím sloužit pro výdej rezervací a objednávek z e-shopu. Víme, že aktivní pohyb, v mezích a s respektem k aktuálním vládním opatřením, nebo domácí cvičení jsou teď pro občany hodně důležité, takže se jim s nákupem výbavy pokusíme vyjít maximálně vstříc,“ říká Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima.

Další letošní novinky v Obchodní centru Šestka potěší zejména milovníky módy, v průběhu dubna tu otevře svou pobočku Sinsay, a také sportovce, pro které se v Šestce buduje nové fitness centrum. Na vnitřním parkovišti u vstupu do centra je nově umístěn také automat s respirátory a dezinfekcemi.

Obchodní centrum Šestka je snadno dostupné pro obyvatele Prahy 6 autobusovou linkou 191 a 119, ale i pro všechny, kdo mají cestu na Letiště Václava Havla nebo cestují mezi Kladnem a Prahou. Zdarma je tu k dispozici 1030 parkovacích míst. Veškeré novinky o dění v centru můžete sledovat na webu www.oc-sestka.cz nebo na Facebooku.

Nejčtenější články