Close search

Nohy ven: Unikátní fotografie Freddieho Mercuryho v proklatě krátkých šortkách

vintag.es Zdroj: vintag.es

Freddie Mercury je jedním z nejpopulárnějších umělců, kteří kdy žili. Známý je pro své slavné hity jako Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We will Rock You a další, Freddie byl ale víc než skvělý umělec. Proslavil se i svým jedinečným stylem oblékání.

Nebál se ženských prvků

Freddie byl tzv. revolucionářem i ve světě módy. Vyžíval se v okázalém oblečení. Jeho jedinečné a nikdy neokoukané módní kreace změnily způsob oblékání u mužů a jeho osobitý styl žije dodnes. Proslavily ho čelenky, potištěné kostýmy, třpytky, barevné obleky, luxusní klobouky a barevné vesty pro muže - druh oblečení, který předtím nosily pouze ženy.

Výstřednost na pódiích

Freddie vystudoval grafický design a proto si několik svých extravagantních oblečků sám navrhl. Miloval výstřední kostýmy, paruky, ženské převleky a tuto vášeň a energii přenášel i na pódia.

Fotografie ze soukromého života

Freddie měl mimo jiné také velkou oblibu v šortkách a obecně rád ukazoval své tělo. Mohl si to také dovolit. Vystoupení poté nabývalo na ještě větším zážitku. Freddie se nestyděl, i když o něm jeho známí tvrdili, že byl v soukromí stydlivý, na pódiu se to o něm rozhodně říct nedalo. Vybrali jsme pro vás některé úžasné fotografie Freddie Mercury v krátkých šortkách, jak z jeviště, tak z jeho soukromého každodenního života v 80. letech.

Nejčtenější články