Close search

NEREZ&LUCIA pokřtili nové album ZLOM a pokračují v turné po republice

Archiv Zdroj: Archiv

Koncertem v plzeňské Měšťanské besedě zahájila skupina NEREZ společně se zpěvačkou Luciou Šoralovou turné pojmenované podle jejich nového společného alba ZLOM. Všech dvanáct nových skladeb, ale i dobře známé hity uslyší lidé v dalších deseti městech v Čechách i na Moravě. Další z koncertů se uskuteční v pátek 22. března v grandhotelu Ambassador v Karlových Varech.

Album NEREZ&LUCIA Zlom je zlomové nejen pro samotné zakladatele skupiny Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského. Comeback kapely NEREZ se odehrává ve spolupráci s talentovanou zpěvačkou a výraznou autorkou Luciou Šoralovou. Také díky ní je album nebývale žánrově pestré. Do písní se promítá temperamentní čardáš, melancholický folk i šanson, nechybí ani přesah do reggae nebo pop music.

„Album Zlom je podle našeho názoru naprosto výjimečné. Lucia Šoralová je inspirativní zpěvačka i autorka. Máme pocit, že je to úplně stejné jako před mnoha lety, když své písně nosila Zuzana Navarová,“ říká Zdeněk Vřešťál.

Hudebníci k tvorbě nové desky přizvali i výjimečnou textařku Silvii Kaščákovou nebo skladatele Ondřeje Soukupa. Kromě češtiny zpívá Lucia Šoralová slovensky, romsky, hebrejsky nebo srbochorvatsky. Součástí každého koncertu je slavnostní křest alba a následná autogramiáda.

Turné k nově vydanému albu Zlom úspěšně odstartovalo 15. března v Plzni a skupina jej zakončí 11. dubna v Brně.

Termíny turné NEREZ&LUCIA:

20. 3. 2019 - MLADÁ BOLESLAV - DŮM KULTURY

22. 3.2019 - KARLOVY VARY - AMBASSADOR

24. 3. 2019 - ČESKÉ BUDĚJOVICE - JIHOČESKÉ DIVADLO

28. 3. 2019 - ÚSTÍ NAD LABEM - NÁRODNÍ DŮM

29. 3. 2019 - LIBEREC - WAREHOUSE

3. 4. 2019 - TŘEBÍČ - NÁRODNÍ DŮM

5. 4. 2019 - OLOMOUC – S KLUB

6. 4. 2019 - OSTRAVA - HELIGONKA

8. 4. 2019 - PRAHA - DIVADLO KALICH

11. 4. 2019 - BRNO - SEMILASSO

Další informace najdete na domovských webových stránkách nebo facebooku NEREZ&LUCIAPředprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu