Close search

NEREZ & LUCIA uzavírá své turné v Brně

Archiv Zdroj: Archiv

Kdo ještě neslyšel skupinu NEREZ & LUCIA na živo, má jedinečnou příležitost tento čtvrtek v Brně. V KC Semilasso totiž tato sladěná hudební trojice uzavře své úspěšné koncertní turné „ZLOM“, které zahájila 15.března v Plzni.

Deset zastávek po českých a moravských městech úspěšně zvládli. Éterická Lucia Šoralová a zakladatelé kapely Nerez Zdeněk Vřešťál a Vít Sázavský bavili a těšili fanoušky napříč Českou republikou. Jako tu poslední hudební třešničku si nechali Brno. V moravské metropoli zazpívají od 19:00 v KC Semilasso a všichni ti, kdo chtějí slyšet zbrusu nové písničky z alba Zlom či slavné hity, které kapela Nerez zpívala se Zuzanou Navarovou a poté jako Neřež ve spolupráci s Klárou Vytiskovou, Marií Rottrovou nebo Katarínou Koščovou, by si tento koncert rozhodně neměli nechat ujít.

Kromě Lucie Šoralové a zakládajících členů skupiny Nerez Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského budete mít možnost vidět i další talentované hudebníky, jimiž jsou kontrabasista Grégoire Brun z Francie, David Lomič hrající na akordeon a saxofon a multiinstrumentalista Robert Fischmann.

O tom, že to bude skvělý hudební zážitek, svědčí nejen pochvalné ohlasy na album Zlom, které vyšlo 8.února a obsahuje 12 songů rozmanitých hudebních stylů, ale i spokojení návštěvníci, kteří plnili hudební sály, a kromě dobré nálady si odnášeli i podepsané CD Zlom, které aktéři na každém vystoupení slavnostně pokřtili.

Album dostalo název po dvojjazyčné písni Zlom, na které se rovným dílem podíleli všichni tři členové kapely.

„O tom, že tato píseň je ta pravá, abychom po ní pojmenovali celé album, nebylo pochyb. Poprvé jsme totiž autory hudby byli všichni tři. A společně se nám, myslím, úspěšně podařilo skloubit ženské a mužské vidění světa i naše rodné jazyky,“ prohlásila Lucia Šoralová.

Přijďte si poslechnout toto unikátní spojení skvělých hudebníků již tento čtvrtek od 19:00 do KC Semilasso v Brně.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal. Další informace najdete na domovských webových stránkách nebo facebooku NEREZ&LUCIA.

Nejčtenější články