Close search

Neobvyklá sídla k pronájmu: dům Barbie, usedlost ze seriálu Sedmilhářky nebo farma ze snímku Hřiště snů

Booking Zdroj: Booking

Pokud patříte mezi seriálové nebo filmové fanoušky, můžete si pronajmout domy, které se používaly k natáčení různých pořadů, seriálů nebo filmů. Mohou to být také sídla výjimečná svým vzhledem nebo historií. 

Skalní příznivci umělecké tvorby mají v dnešní době skutečně možnost podívat se na místa, kde se natáčely jejich oblíbené seriály, nebo na domy, které jsou zasvěceny slavným hrdinům. Některé z nich jsou dokonce neobydlené a zájemci tak mají příležitost si je pronajmout.

Sedmilhářky, dům Reese Witherspoon

Americká herečka Reese Witherspoon si zahrála v seriálu Sedmilhářky, který produkovala se svojí kolegyní Nicole Kidman. Její postava Madeline žije se svým druhým bohatým manželem v krásném domě na pobřeží městečka Monterey County. Tento dům skutečně existuje, ale nachází se v Malibu v Kalifornii.

Zájemcům o pronájem může toto luxusní sídlo nabídnout na rozloze více než 550 metrů čtverečních šest ložnic a sedm koupelen, saunu, venkovní posezení i krásný výhled na oceán. Kromě toho se sídlo skládá ze dvou oddělených domů, kdy jeden lze používat jako plně vybavený dům pro hosty. Pronájem celé nemovitosti vyjde zájemce na 3000 až 5000 dolarů za noc (67500 až 112500 korun) , jednotliví hosté si zaplatí od 250 dolarů za noc (5625 korun).

Barbie Malibu Dreamhouse

V tomto domě se sice žádný seriál zatím nenatáčel, ale díky jeho výjimečnosti je dost možné, že v budoucnu ho některé studio použije. Toto sídlo, které se nachází v kalifornském Malibu, je věnováno slavné panence Barbie. Tato skutečná nemovitost, která má být kopií známého domečku pro panenku Barbie Dreamhouse zcela přesně odpovídá požadavkům, které by Barbie měla. Všude převládá růžová barva a sídlo skutečně vypadá, jako by chtělo své návštěvníky přenést do říše slavné panenky. Sídlo má dvě ložnice a dvě koupelny, bazén, vlastní kino, krásný výhled na oceán a návštěvníci se tam mohou nechat i upravit od slavné kadeřnice celebrit Jen Atkin. Ceny na říjen jsou relativně nízké, zájemce vyjdou na 60 dolarů (1350 korun) za noc.

Farma z Hřiště snů s Kevinem Costnerem

Farmářský dům, který mohli fanoušci herce Kevina Costnera vidět ve snímku Hřiště snů, se nachází půl hodiny jízdy od města Iowa City. Je to přesně ten samý dům, ve kterém žila Costnerova postava Raye Kinsella. Tato farma je velmi vyhledávána mezi turisty a má dokonce i vlastní baseballové hřiště. Zájemci si mohou tuto farmu pronajmout v sezoně od dubna do konce října. I když nemovitost nabízí pouze jednu ložnici a koupelnu, cena za jednoho hosta se může vyšplhat až na 375 dolarů za noc (8430 korun).

Neobvyklá sídla k pronájmu? PODÍVEJTE SE NA NĚ DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články