Close search

Největší průšviháři mezi herci Avengers. Kdo působí studiu opravdové problémy?

Walt Disney US Zdroj: Walt Disney US

Pokud je některá filmová tvorba stejně pečlivě střežená jako seriál Hra o trůny, pak jsou to jednoznačně americké akční filmy o Avengers. Tato skupina superhrdinů občas vyžaduje větší ochranu, než lídři světových velmocí. Proč? Protože herci, kteří dané postavy ztvárňují, někdy dělají vše pro to, aby divákům prozradili děj filmu.

Jeden z nejočekávanějších snímků roku 2019 Avengers: Endgame měl premiéru v českých kinech 26. dubna. Režiséři, Anthony a Joe Russo, se v průběhu mnoha let snažili děj filmů skrývat tak pečlivě, jak to jen bylo možné. Přesto s tak velkým množství hvězdných herců, které do svých filmů obsadili, mnohdy bývalo velmi těžké uhlídat, aby se žádné spoilery nedostaly na veřejnost. Častokrát se jim to nedařilo, jelikož někteří z herců se jakoby rozhodli, že divákům prozradí děj snímků ještě předtím, než vstoupí do kin. Kdo tedy patří mezi největší průšviháře mezi legendárními Avengers?

Mark Ruffalo

Milý a trochu upovídaný Mark Ruffalo způsobil studiu a tvůrcům za roky natáčení asi nejvíce problémů. U představitele úžasného Hulka se totiž někdy zdá, že ani není schopný si pro sebe nechat jakékoli tajemství. Mezi asi jeho nejhorší prohřešek patří událost na premiéře filmu Thor: Ragnarok, který přišel do kin v roce 2017. Ruffalo tehdy živě přes svůj mobil stremoval prvních dvacet minut filmu přímo během jeho slavnostní premiéry.

Tom Holland

Tento mladý britský herec, který v marvelovském světě ztvárnil postavu Spider-Mana, se nechvalně proslavil svojí schopností prozrazovat děj filmu na sociálních sítích nebo během živých streamů. Režisér Joe Russo o něm řekl, že se mu jednoduše nedaří zdržet jazyk za zuby. Proto se mu tvůrci rozhodli během natáčení dávat jen části textů, převážně jeho vlastních dialogů. Holland někdy dokonce ani nevěděl, s kým ve scénách hraje. 

Chris Evans

Představitel jedné z hlavních postav, Chris Evans, si vždy dával velký pozor, co prozradí o své postavě. Avšak před premiérou filmu otevřeně mluvil o své roli a o uzavření dějové linky pro postavu Captaina America. Evans dokonce uvedl, že Avengers: Endgame bude jeho posledním filmem v marvelovském světě. Je sice pravdou, že to není klasický spoiler, přesto mnoho fanoušků z toho tušilo konec jedné z nejvýznamnějších postav.

Sebastian Stan

Představitel Buckyho Barnese nikdy neměl velký problém s tím udržet nějaké tajemství. Přesto nechtěně prozradil fanouškům část děje, když uvedl, že ve filmu Endgame se objeví herci jako Samuel L. Jackson, Michael Douglas nebo Michelle Pfeiffer. Staň se ale v jednom rozhovoru nechal slyšet, že by nechtěl být přirovnáván třeba k Tomu Hollandovi, údajně toho zas tak moc fanouškům neprozradil. 

Nejčtenější články