Close search

Největší bitva ve Hře o trůny je tady: Nové fotografie ukazují přípravy k rozhodujícímu střetu

HBO Zdroj: HBO

Seriál Hra o trůny divákům představí už jen dva poslední díly, kterou konečně po mnoha letech prozradí, kdo usedne na Železný trůn. Podle nových fotografií nás čeká grandiózní a zároveň poslední bitva.

Těžko se tomu věří, ale seriál Hra o trůny, který byl součástí našich životů dlouhé roky, se blíží ke konci (následující text obsahuje spoilery týkající se čtvrtého dílu osmé řady seriálu). Divákům zbývá zhlédnout už jen dva poslední díly a podle všeho se schyluje k velké bitvě o Železný trůn, kde se srazí armáda Daenerys a Jona Sněha s bojovníky Cersei a Eurona Greyjoye.

Poslední čtvrtý díl finální řady seriálu přinesl Daenerys velké ztráty, ze kterých se bude vzpamatovávat jen těžko. Při neočekávaném střetu na moři přišla v boji s flotilami Eurona Greyoye i o dalšího draka. Tak snad nám Dračí královna nezůstane úplně bez draků.

Další tragédie na sebe nenechala dlouho čekat a Dany utrpěla další silnou ránu, když jí Cersei na očích popravila její věrnou přítelkyni Missandei. Reakce mladé královny byla skutečně děsivá a mnozí fanoušci nyní předpokládají, že Daenerys by mohlo vzhledem k jejím ztrátám postihnout stejné šílenství jako jejího otce.

Na nejnovějších fotografiích je nyní vidět, jak Dany smutně kouká z okna a o něčem přemýšlí. Tyrion vypadá skutečně znepokojeně a Varys již jedná s Jonem, nejspíš o plánech o jeho usednutí na trůn. Další fotografie jsou ale nabité energií a ukazují fanouškům k boji připravenou Cersei, která je jistě velmi potěšena nedávným vývojem událostí.

Jon, ser Davos i Tyrion se podle fotografií chystají k jedné z největších bitev, které Sedm království ve své historii zažilo. Bohužel se zdá, že Sansa měla pravdu a Seveřané, po náročném boji s nemrtvými a cestě na jih, vypadají skutečně unaveně. Mají vůbec šanci vyhrát bitvu proti dobře vycvičenému a vyzbrojenému vojsku Cersei?

Podívejte se v naší galerii na nejnovější fotografie k očekávané a rozhodující bitvě o Sedm království. 

Nejčtenější články