Close search

Černé ovce britské královské rodiny. Průzkumy ukazují, koho lidé nejvíce nenávidí

Instagram Zdroj: Instagram

Britská královská rodina se díky svému veřejnému vystupování a kontaktu s lidmi těší velké popularitě. Ne každý člen tohoto významného rodu si však dokázal podmanit davy. Koho kvůli jeho chování lidé nemohou vystát?

Ve Velké Británii se často provádějí průzkumy mezi obyvatelstvem, které zveřejňují informace o popularitě představitelů monarchie. Zatímco jedni se těší velké přízni lidí, jiní se takovým úspěchem pochlubit nemohou. Mnohdy ale za nepřízeň ze strany lidí může chování královské rodiny, se kterým lidé jednoduše nesouhlasí a nechtějí ho tolerovat.

Princ Charles

Jen o málokom se dá říct tak jistě, že ho lidé nemají rádi, jako o nejstarším synovi královny Alžběty II. Podle oficiálního průzkumu nepřízeň spojená s postavou prince Charlese pramení z  jeho nepovedeného vztahu s velmi populární Lady Dianou. Sama zesnulá Lady Di kdysi nazvala svoji svatbu s Charlesem nejhorším dnem svého života.

Princ Andrew z Yorku

Druhý syn královny to v letošním roce rozhodně neměl jednoduché. Čelil totiž nepříjemnému propojení s již zesnulým miliardářem Jeffreym Epsteinem, který měl jít do vězení kvůli organizování prostituce mladých dívek.

Princ Andrew byl na jednom videozáznamu z roku 2010 prý dokonce zachycen, jak v Epsteinově sídle nevhodným způsobem mává nějaké ženě. Královská rodina se od celé situace distancovala a prince brání, přesto mu tato skutečnost na popularitě rozhodně nepřidala.

Princezny Eugenie a Beatrice

Obě mladé princezny jsou dcerami prince Andrewa z Yorku a stejně jako jejich otec se netěší velké oblibě. Veřejnost jim například často vyčítá jejich velmi luxusní styl života a skutečnost, že utrácejí až příliš velké množství peněz. Princezna Beatrice podle britského tisku údajně stihla za osm měsíců sedmnáct dovolených.

Camilla, vévodkyně z Cornwallu

Druhá manželka korunního prince Charlese si dlouhé roky nemůže získat přízeň lidí. Z velké části to samozřejmě souvisí s princeznou Dianou, jelikož princ Charles měl podvádět zesnulou Lady Di se svojí skutečnou láskou, Camillou. Ta byla v té době také v manželském svazku, není proto divu, že lidé vévodkyni zrovna vřele nevítají.

Meghan Markle, vévodkyně že Sussexu

Manželka prince Harryho a bývalá americká herečka se podle průzkumů bohužel netěší velké přízni ze strany lidí. Důvodem jsou údajně velké finanční částky, které s manželem utratili za rekonstrukci sídla Frogmore Cottage. Lidem se nelíbí ani její neochota dodržovat královský protokol.

Oblíbenosti  Meghan nepřidaly ani informace o jejím komplikovaném vztahu s vévodkyní Kate Middleton nebo skutečnost, že její služby opustilo za krátký časový úsek velké množství personálu, který nebyl spokojený s jejím chováním.

Koho z britské královské rodiny lidé nemusí? PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu