Close search

Nejlepší tenisté budou k vidění na kanálu Eurosport!

Instagram Zdroj: Instagram

Eurosport posiluje své postavení ve světě tenisu a stává se špičkovou destinací pro tenisové fanoušky v České republice a na Slovensku. Eurosport uzavřel víceletou dohodu s ATP Tour pro Českou republiku a Slovensko, která se týká vysílání 41 turnajů ATP Tour a odstartuje v roce 2021. Eurosport se tak stane destinací pro vášnivou komunitu tenisových fanoušků a nabídne jim program po celý rok.

Eurosport představí 9 turnajů ATP Masters 1000, 13 turnajů ATP 500 a 17 turnajů ATP 250,

v závěru sezóny také Nitto ATP Finals. Nebude chybět ani Next Gen ATP Finals. Turnaje budou dostupné na všech platformách Eurosportu.

Laurent Prud’homme, SVP Rights Acquisitions & Syndication: „V Eurosportu chceme podpořit vášeň lidí pro sport poskytováním nejlepších zkušeností i obsahu na všech platformách. Rozšíření našeho tenisového vysílání je velkou výhrou pro fanoušky ve zmíněných zemích, kteří si budou užívat nejlepší hráče světa po celý rok. 

V návaznosti na naše inovativní pokrytí Grandslamů se Eurosport skutečně stane Domovem tenisu v České republice a na Slovensku. Jako partner ATP a ATP Media na 11 evropských trzích se nyní těšíme na maximalizaci rozsahu našeho partnerství pro tenisové příznivce na všech platformách.“

Andrey Stoychev, VP for Business Development, Distribution, Sports & Commercial Operations for Discovery CEEMCA (CEE, Mediterranean, Central Asia):

„Pokračujeme v investicích v České republice a na Slovensku a jako Domov tenisu jsme hrdí, že dodáme fanouškům exkluzivní obsah 41 turnajů ATP od roku 2021. Těšíme se

na naše diváky na obou trzích na všech platformách Eurosportu, na nichž nabídneme

i Olympijské hry 2020 a hodně dalších novinek v příštích měsících“.

Eurosport zajistí živé pokrytí na všech platformách a zařízeních, včetně přední OTT streamovací služby – Eurosport Playeru.

V roce 2020 bude Eurosport v ČR a na Slovensku nadále vysílat tři Grandslamy – Australian Open, French Open a US Open a nabídne na svém internetovém přehrávači všechny jejich zápasy dvouher i čtyřher živě nebo na vyžádání.

Nejčtenější články