Close search

Nejlepší event umí v Česku Yemi a jeho tým z JAD PRO

Archiv Zdroj: Archiv

Ceny České eventové asociace (ČEA), které byly v pražském prostoru DOX+ vyhlášeny podruhé, oceňují mimořádné eventové projekty a nejlepší počiny v oblasti eventové komunikace. Prvenství ve dvou kategoriích a zároveň titul absolutního vítěze a cenu GRAND PRIX si letos odnesla agentura JAD Productions. Úspěch zaznamenala především s projektem #24RIDE připraveným na míru pro Mercedes-Benz Cars Česká republika. Další cenu obdržela za zahraniční event LONDON LOOP AWARDS pro LOOP.gl.

Česká kreativní a eventová agentura JAD Productions, kterou založil multidisciplinární kreativec a producent Yemi A. D., tak po mimořádném úspěchu na celosvětové soutěži BEA World, kde již získala řadu ocenění a právem se zařadila mezi světovou špičku eventových agentur, boduje i na domácí půdě.

„Z ocenění mám radost hlavně kvůli týmu, který si rozhodně za minulý rok pozornost zaslouží. JAD PRO tvoří dvanáctičlenný tým lidí od 18 do 37 let. Jejich nasazení a geniální práce v minulém roce přinesla nejen 8 mezinárodních a 3 domácí ceny, ale hlavně posunula hranice toho, co si klienti umí představit pod pojmem efektivita v reklamě či eventu,“ uvedl k ocenění Yemi A.D.

Ceny České eventové asociace 2019 pro JAD Productions

  • Absolutní vítěz – ocenění GRAND Prix za Mercedes-Benz #24RIDE

  • 1. místo v kategorii pro podpora vztahů s veřejností B2P za projekt LONDON LOOP AWARDS

  • 1. místo v kategorii B2C za projekt Mercedes-Benz #24RIDE

Projektový manažer JAD Pro Marko Baćević, který měl oba oceněné koncepty na starost, shrnul čerstvý úspěch i loňskou sezonu slovy: „Celý rok 2018 byl jedna velká jízda. Upřímně jsme nadšeni jak z mezinárodních, tak z českých ocenění, která znovu ukázala nástup kreativity a originality před tradičními kanály a repeticí. Za extrémně úspěšný rok vděčíme především několika odvážným klientům, kteří se rozhodli pro nové cesty komunikace. Jedním z nich je i Mercedes-Benz, který většina lidí považuje za konzervativní.

Nejčtenější články