Close search

Nejhorší šéfové Hollywoodu: Které celebrity mají hvězdné manýry a své zaměstnance opravdu trápí?

Instagram Zdroj: Instagram

Každé zaměstnání je svým způsobem náročné. To platí i pro pomocníky slavných a vlivných osobností. I když by bylo logické si myslet, že spolupráce s hvězdou může být prací snů, opak bývá často pravdou. Které hollywoodské hvězdy patří mezi nejhorší zaměstnavatele?

Venčení psů, hledání lékařů nebo organizace pracovního rozpisu... to jsou jenom ty rádoby obyčejné povinnosti, které musí plnit asistenti hollywoodských hvězd. Někdy slavné osobnosti jdou však ještě mnohem dál a požadují po svých asistentech zcela nadstandardní služby.

Osamělá Lady Gaga

Jennifer O’Neill, bývalá asistentka a pomocnice americké zpěvačky Lady Gaga, se s hvězdou soudila v roce 2012 o částku 390 tisíc dolarů. Tu jí celebrita údajně dlužila za sedm tisíc hodin přesčasů. O’Neill tvrdila, že spolupráce s Lady Gaga byla velmi náročná, zpěvačka údajně očekávala, že její asistentka bude na příjmu dvacet čtyři hodin denně. Musela ji každé ráno budit a dokonce se postarat o to, aby v koupelně vždy měla připravený suchý ručník. Největším překvapením prý ale pro asistentku bylo, když po ní hvězda požadovala, aby vedle ní v noci usínala, jelikož Lady Gaga nerada spala sama v posteli.

Komplikovaný Christian Bale

Vynikající hollywoodský herec není podle svého bývalého asistenta Harrisona Cheunga tím nejlepším zaměstnavatelem. Cheung napsal ve své knize z roku 2012, že když Bale musel kvůli natáčení odjet, on se musel starat o všech jeho pět zvířat a dokonce i o vačici, která k němu občas zabloudila na zahradu. Bale ho také údajně nutil běžet koupit nové ponožky, když hercovi došly ty čisté.

Agresivní Naomi Campbell

Asi jednu z nejhorších reputací, co se týče chování ke svým zaměstnancům, má v Hollywoodu modelka Naomi Campbell. Ke svým asistentům je velmi agresivní. Dokonce už musela několikrát čelit soudnímu trestu za své chování, kdy například v roce 2001 hodila po své asistentce telefon, nebo když ji násilně strhla na pohovku. V roce 2016 zaútočila na pracovníka PR společnosti, která se paradoxně snažila vylepšit její mediální image, a poškrábala mu obličej.

Náročná Jennifer Lopez

Špatná pověst začíná americkou zpěvačku Jeniffer Lopez předcházet. Lopez má údajně hvězdné manýry a ke svým pracovníkům se chová velmi nevhodně. Údajně svému obsluhujícímu personálu zakazuje s ní mluvit a dokonce se jí ani nesmějí dívat do očí. Tato pravidla platí i pro jejího osobního asistenta. Ten také například musí být neustále na příjmu a být připravený na přesčasy. Také jí musí vařit, když má její kuchař volno, dokonce musí umět odhadnout, zda Lopez má hlad. O jídlo si totiž zpěvačka sama údajně neřekne, ale její oběd musí být nachystaný včas.

NA NEJHORŠÍ ŠÉFY HOLLYWOODU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články