Close search

Nejdražší penthouse v New Yorku je na prodej: Luxusní sídlo vyjde na 2,2 miliardy

Keller Williams NYC Zdroj: Keller Williams NYC

New York patří mezi nejdražší města na světě, ale penthouse, který se nachází v lukrativní čtvrti kousek od slavné Empire State Building, překonává i běžně vysoké částky. Luxusní nemovitost, která svému majiteli nabídne jedinečné pohodlí i výhled, stojí neuvěřitelných 98 milionů dolarů (2,2 miliardy korun). 

Vysoké ceny ve světových metropolích určitě nikoho nepřekvapí, v New Yorku se ale nyní prodává jedna z nejelitnějších nemovitostí za enormní částku 2,2 miliardy korun. Přepychové sídlo s názvem "Le Penthouse" je rozhodně nejdražší nemovitostí na prodej v New Yorku. Pro tak vysokou cenu mají prodejci svůj důvod.

Nový majitel totiž za své peníze dostane prestižní adresu 172 Madison Avenue, a to znamená, že se bude nacházet kousek od věhlasné Empire State Building. Nemovitost také nabídne obrovskou obytnou plochu, ta díky pěti patrům poskytne svému majiteli rozlohu interiéru skoro 1800 metrů čtverečních a více jak 400 metrů čtverečních zaujímají balkony nebo terasy.

Pětipatrová nemovitost, kterou si bude moci majitel zařídit plně podle svých představ, se nachází ve 33. patře luxusního mrakodrapu. Celá budova nabízí pouze 69 bytů a majitelé mohou plně využívat služeb krytého bazénu, jacuzzi, speciální místnosti pro cvičení jógy, nebo plně vybavené tělocvičny.

NA FASCINUJÍCÍ NEMOVITOST SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články