Close search

Nejbohatší lidé na světě dodržují zajímavé ranní rituály: Jak startují svůj den šéfové Amazonu nebo Applu?

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Blížící se konec roku je časem, kdy si mnoho lidí dává předsevzetí do toho dalšího. Vždy samozřejmě záleží na tom, čeho byste chtěli během dalších 365 dní dosáhnout. Jedni z nejúspěšnějších lidí na světě, si vytvořili ranní rituály, kterých se každý den přidržují, aby se udrželi v dobré formě a podporovali svoji kvalitu života. Takto začínají svůj den světoví miliardáři nehledě na počasí, nebo roční období.

Kvalitní spánek je základem dobrého životního stylu. Mnozí úspěšní podnikatelé toto pravidlo znají a dodržují jej. Kromě dobrého odpočinku si ale mnozí miliardáři vytvořili ranní rituály, které jim pomáhají zůstávat ve formě a úspěšně nastartovat svůj pracovní den.

Jeff Bezos

Zakladatel internetového gigantu Amazon a nejbohatší člověk na světě nemá rád budíky. Bezos tvrdí, že se rád budí přirozeným způsobem bez jakýchkoliv pomocníků. Také má velmi v oblibě ranní schůzky se svými podřízenými, takže nejnáročnější jednání si vždy vyřídí již během dopoledne.

Tim Cook

CEO nadnárodní společnosti Apple, Tim Cook, je zase pravým opakem Jeffa Bezose. Cook je ranní ptáče vstává každý den ve 3:45 ráno. Po probuzení si vyřídí emaily a věnuje se také chůzi, kdy zcela běžně ujde trasu minimálně 6,5 kilometrů.

Jack Dorsey

Zakladatel Twitteru a muž, jehož majetek se odhaduje na 5,3 miliardy dolarů (119 miliard korun), si velice užívá hydroterapii. Jack Dorsey jde každý den v pět ráno na 15 minut do sauny a potom si dá ledovou sprchu, kdy teplota vody nepřesahuje 2°C. Tuto proceduru opakuje dokonce třikrát. Po této ranní terapii se věnuje běhání, běžně ráno urazí trasu až 10 kilometrů.

Richard Branson

Britský miliardář a spoluzakladatel konglomerátu Virgin Group, má v oblibě extravagantní sporty a neváhá se jim věnovat ani v ranních hodinách. Branson, který každý den vstává v pět hodin ráno, si jako ranní rozcvičku oblíbil kitesurfing. Také se věnuje cvičení a posilování. A kromě ranního rituálu se pravidelně věnuje horolezectví se svými dětmi.

PODÍVEJTE SE NA MILIARDÁŘE, KTEŘÍ NEDAJÍ DOPUSTIT NA SVÉ RANNÍ RITUÁLY:

Nejčtenější články