Close search

Žena, podle které cvičí miliony lidí. "Nehledejte výmluvy," říká osobní trenérka, která odmítá drastické diety

Instagram Zdroj: Instagram

Je jednou z nejuznávanějších cvičitelek světa, přitom je zastánkyní vyváženého přístupu ke svému tělu i stravě. Pomůže vám dostat se do dokonalé kondice, postupně a rozumně. Na Instagramu ovlivňuje miliony lidí, kteří se rozhodnou na sobě zapracovat. Bez dřiny to však nepůjde.

Kdo z nás by nechtěl vypadat dobře? Spousta žen i mužů řeší svou postavu stále znovu a znovu. Bohužel jen málo lidí má v sobě odhodlání začít s pravidelným cvičením. Někdo možná začne, ale jakmile zjistí, že se jedná o dřinu, po pár týdnech s tím přestane. A cvičení je prostě dřina!

Jedna z nejdůležitějších věcí u cvičení je motivace. Motivace je klíčová u všeho, do čeho se člověk pustí. Prvním krokem by vždy mělo být uvědomění toho, proč vůbec chci začít danou aktivitu dělat. Vypadat jako Kayla Itsines by samozřejmě chtělo mnoho žen a slečen. I tato zkušená cvičitelka může být prvotním impulzem ke změně.

Perfektní postava krásné Australanky

Kayle je teprve 28 let. Narodila se 21. května 1991 v Austrálii. Od roku 2008 je osobní trenérkou. Svým instagramovým profilem ovlivňuje skoro 12 milionů lidí. Miliony lidí po celém světě ji považují za svůj vzor.

„Mým osobním úkolem je pomáhat co nejvíce ženám dosáhnout ideální úrovně kondice, cítit se sebevědomější a šťastnější,“ napsala sama Kayla, která je zastáncem vyvážené a pestré stravy. Právě  prostřednictvím stravy dodává svému tělu vše, co potřebuje. Do jejího životního stylu se neřadí žádné drastické diety. Kayla se vyhýbá extrémům, které nejsou nikdy a v ničem dobré.

Balanc. I toho je zastáncem Kayla, která svou dokonalou postavou ohromuje muže i ženy a nabádá je přitom, aby nehledali výmluvy, proč něco nejde.

Vlastní cvičební program

Sportovně založená Kayla sestavila svůj vlastní cvičební program, podle kterého může cvičit úplně každý. Jedná se o flexibilní programy zaměřené na kondici, posilování i tvarování postavy. Můžete si vybrat, kde budete cvičit. Je na vás, jestli je vám příjemnější cvičit doma nebo v posilovně.

„Nezáleží na tom, zda jste absolutní začátečník nebo je cvičení pro vás druhá přirozenost. Moje programy vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti kondice a cítit sebevědomí, které si zasloužíte,­“ povzbuzuje Kayla.

Na svém Instagramu publikuje fotky žen, které se rozhodly vyzkoušet její cvičební plán a je jasně vidět, že funguje. Vedle cvičebního plánu nabízí i speciální pomůcky ke cvičení. Tím nejcennějším, co tato osobní trenérka nabízí, je však důkaz, že ke krásné postavě se dá propracovat dřinou v podobě cvičení, bez tvrdých diet.

NAHLÉDNĚTE DO GALERIE NA KRÁSNOU CVIČITELKU:

Nejčtenější články