Close search

Necítíte se po svátečním hodování fit? Detox Mačingová vás nastartuje ke zdravému životu nejen po Vánocích

pinterest.com Zdroj: pinterest.com

Už je sice 6. ledna, ale vy stále cítíte upnuté kalhoty, v zrcadle vidíte buclaté tvářičky a celkově se necítíte dobře? Vyzkoušejte detox podle Antonie Mačingové, který vás nejen zbaví všech přebytečných kil, ale také a to hlavně - nastartuje vaše tělo vstříc ke zdravějšímu životnímu stylu.

Detox organismu

Mačingová dieta je účinná a poměrně rychlá metoda detoxikace organismu. Hlavním cílem je obnovení důležitých funkcí organismu a orgánů, které po detoxikaci opět fungují tak, jak mají. Díky detoxikaci lidské tělo dokáže daleko lépe vstřebávat a využívat všechny živiny, které tělo přijme.

28 dní

Vedlejším příjemným účinkem detoxu, který trvá 28 dní, je i snížení hmotnosti. A proč zrovna 28 dní? Protože 28 dní trvá životní cyklus buněk. Během očistného programu se staré buňky obnoví a váš organismus se připraví na novou, zdravou životní etapu.

Jak to vypadá

Detox spočívá v konzumaci velkého množství zeleniny, ale pozor, recepty na každý den jsou připravovány tak, že vám jídla budou opravdu chutnat. V hojné míře se zde využívá česnek, který zeleninu skvěle ochutí a vám nebudou chybět nezdravá dochucovadla. Zhruba první dva týdny jsou bez masa, až poté se do jídelníčku může zařadit bílé maso. Vše je popsané v 28-denním jídelníčku na internetu nebo v knize Zhubněte jednou provždy od Antonie Mačingové.

Navazující programy

Někoho může napadnout, co se bude dít potom, až po téměř měsíci začne člověk normálně jíst. Logicky by se měl dostavit jojo-efekt, ale Antonie má pro jedince, kteří úspěšně dokončili její základní detoxikační program, další navazující jídelníčky, které by vám měly pomoci najet na zdravý životní styl.

Nový start

Tento detox je velmi dobrý v tom, že porce nemáte nijak omezené, najíte se do syta a opravdu je jen otázkou pár dnů, kdy si vaše tělo na tak velký příjem zeleniny a ovoce, zvykne. V jídelníčku hraje poměrně zásadní roli červená řepa, kterou v tomto období seženete na každém rohu za pár korun. Vyjděte tedy vstříc zdravému stylu života, který vám zachutná a po kterém se budete cítit skvěle.

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu