Close search

Návod, jak se úspěšně seznámit na seznamce a nenaletět

pixabay Zdroj: pixabay

Stále více mužů a žen využívá seznamek pro nalezení vážného vztahu. To, že máte vytvořený účet na seznamce, vám zvyšuje pravděpodobnost, že najdete partnera, který vám bude vyhovovat. Přečtěte si jaká pravidla byste měly na seznamce dodržovat, abyste se úspěšně seznámily.

Pravdivé informace

Pokud si zakládáte profil na seznamce, buďte pravdiví v tom, co o sobě píšete. Rozhodně si nepřidávejte pomyslné body tím, že se budete dělat lepšími, než ve skutečnosti jste. Stejně by to dřív nebo později vyšlo najevo a nechcete mít přeci vztah s někým založený na lži. Buďte upřímná, sepište tam své postoje, koníčky, představy o hezkém životě a upřímně také do profilu napište jakého partnera si představujete a jakého ne.

Správné fotky

Profilová fotka je to první, co potenciální partnery může zaujmout. Proto si dejte záležet na výběru. Pokud žádnou hezkou nemáte, vyfoťte se. Alespoň tam budete mít aktuální fotku, a ne z maturitního plesu před dvaceti lety. Na fotce se usmívejte přirozeně, nedělejte „ksichty“ ani nebuďte zamračená jako na pasovce. Aby muži na váš profil vůbec kliknuli, musíte je zaujmout už na první pohled.

Nečekejte až vás někdo osloví

Buďte aktivní a nečekejte, že vám začne chodit denně deset nabídek. Nebojte se a zaujměte ofenzivní přístup. Mějte hezký profil, ale aktivně oslovujte vy ty muže, kteří vás zaujmou. Nebudete se tak cítit v roli lovené zvěře a následně oběti. Staňte se pány situace vy a uvidíte, jak vám budou přicházet kladné ohlasy od mužů, které zaujmete hned na začátku.

Při oslovení buďte svá

Nesnažte se být originální za každou cenu. Pokud se vám někdo líbí, normálně mu napište pár vět o sobě a že vás jeho profil zaujal. Je lepší nebýt úplně výstřední. Radši buďte milá a prohoďte decentní nadsázku nebo vtip. Mužům se líbí inteligentní, ale ne za každou cenu „originální“ ženy.

Nejdříve konverzujte

Nespěchejte na osobní setkání. To by mělo vyústit až po nějaké vaší konverzaci. Nevrhalo by dobré světlo, že se chcete s dotyčným setkat hned, aniž byste o něm něco víc věděla. Mohl by to dotyčný vnímat tak, že takto napíšete denně více mužům a čekáte kdo se chytí. Nejprve si pár dnů jen pište, ať se dozvíte, jestli jste na stejné vlně. Jestli se z něho vyklube podivín, který odpovídá jednou za dva dny, raději to utněte.

Poznejte jeho hlas

Tón hlasu o dotyčném také mnoho prozradí. Nebojte se tedy si před osobním setkáním ještě zatelefonovat. Jestli nejste dost kurážná, raději to nezkoušejte, abyste nekoktala nebo nenastalo trapné ticho. Telefonujte jen tehdy, že jste zvyklá mluvit s defacto cizími lidmi. Bude to pro vás výhoda slyšet někoho s kým si jen píšete, protože budete vědět, co na schůzce zhruba očekávat. Ušetříte si tím čas, a naopak pokud vám muž sedne už v telefonu, o to víc se budete na schůzku těšit.

Nejčtenější články