Close search

Najděte si čas pro sebe. Buďte fit a v kondici

Pixabay Zdroj: Pixabay

Jaro je krásné roční období. Všechno kvete, odkládáme teplé oblečení, můžeme posedět na zahradě. Ale pojí se s ním také nepříjemná jarní únava. Udělejte maximum proto, abyste se cítili co nejlépe a užili si sluneční paprsky.


Zima byla dlouhá, počasí nevlídné, venku pořád tma. Ale už je pryč! Tak se pěkně jarně oblékněte, dejte si něco dobrého a začněte plánovat, co všechno chcete v následujících měsících stihnout.

Hubněte bez hladu


Do plavek chceme být všichni o něco štíhlejší, kde ale vzít vůli a sílu odepřít si něco dobrého k jídlu a donutit se jít pravidelně sportovat? Přivolejte si pomocníky, díky kterým na to nebudete sami. Dietal je komplexní kúra od Dr. Bojdy, kterou navíc můžete pořídit s dárkem, doplňkem Kardiofit. Dietal je vysoce účinný doplněk z nejmodernějších rostlinných materiálů. Kardiofit je potom kardiovaskulární protektivum v podobě doplňku stravy při ohrožení civilizačními nemocemi a zvýšenou hladinou homocysteinu v krvi.

Koupel ve víně


Dáte si rádi skleničku vína? A co takhle se do něj komplet ponořit? Wellness nabídka Lázní Velichovky 1897 je vážně bohatá. Vinné hýčkání obsahuje koupel se zábalem a klasická masáž a navrch sklenku vína. Koupel zahrnuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou - hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály, které způsobují stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku. Účinně pomáhá v boji proti celulitidě.

Léto bez potíží


Koupání, polehávání na pláži či u rybníka, prostě léto! S jmenovanými aktivitami ale může souviset také nepříjemné pálení a řezání, umí pořádně potrápit a zkazit volno. Pokud ucítíte první příznaky, na nic nečekejte a naordinujte si doplněk stravy

Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách. Je to výhodná kombinace, protože D-manóza působí rychle a brusinky naopak dlouhodobě. Zlatobýl pak působí močopudně, takže škodliviny pomůže z těla vyplavit a tím zabrání jejich množení. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém.

Síla achátu

Spolehněte se na sílu minerálů, dovedou zázračné věci s naší duší i tělem. Konkrétně achát význam obnovuje tělesnou energii, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání a pomáhá zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání. Posiluje dále rozhodování, odvahu a upřímnost. Co se zdraví týče, můžete díky němu předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, oči, žaludek a dělohu.

Nakopněte se


Shot Yellow power je malý shot s účinky velké bomby! Jde o specialitu od Alberta z řady Nature’s Promise. Chuť je nasládlá po jablkách, kyselá po citronu a štiplavá po zázvoru a dopřát si můžete tenhle doping bez obav klidně každý den. Neobsahuje umělá aromata a cukry, jen ty přirozeně se vyskytující.

Nejčtenější články