Close search

Náhlé dárky a ztráta chuti na milování: Nevěra vašeho partnera se dá odhalit snadno

Profimedia.cz Zdroj: Profimedia.cz

Nevěra je celosvětový fenomén a bylo by naivní si myslet, že se vás nikdy netýkala. Možná se vás týká právě teď. Přinášíme vám sedm znamení, podle kterých poznáte, že s vámi váš partner možná nehraje fér hru.

1. Podváděl v minulosti

Podvodníčci podvádějí a tak to zkrátka je, tvrdí doktorka Tina B. Tessina, psychoterapeutka a autorka knihy Money, Sex, and Kid. Proto nedoporučuje navazování vztahu s někým, o kom víte, že někoho podvedl. A je jedno, že s vámi. I když se stanete jeho ženou, role se promění a budete to vy, komu zahne. „Lidé, kteří mají pocit, že si mohou nárokovat sex kdykoliv, kdy mohou, si vždycky najdou racionální odůvodnění nevěry a jednoduše v tom budou pokračovat,“ řekla ženskému online magazínu SheKnows.

2. Jeho návyky se změnily

Býval přesný jako hodiny. Teď ale dorazí na večeři klidně o hodinu později. Nebo pro jistotu vůbec. V koupelně najednou tráví půl hodiny namísto obvyklých pěti minut. A když mu někdo volá, vypne telefon s omluvou, že nechce být rušen kolegou z práce. Pokud se partnerovy návyky podezřele změnily, měl by se ve vaší hlavě rozblikat majáček.

3. Začne vás znenadání obdarovávat

Možná je to jen důsledek vaší poslední konverzace, při níž jste si vyjasňovali věci a vyslovovali přání. Pak je to v pořádku. Pokud vám ale muž začne tu a tam nosit květiny, i když by ho to předtím nenapadlo, mějte se na pozoru. Možná je to skrytá forma omluvy.

4. Záhadně mizí peníze na účtu

Jeden z rychlých způsobů, jak odhalit sukničkáře, tvrdí Tessina. 

5. Když dojde na práci, mlčí

Jasně, toto téma může být někdy nudné. To ovšem neznamená, že vás partner musí pokaždé odbýt jedním slovem. Nechce se o práci bavit? Začněte se zajímat o jeho kolegy. A zejména kolegyně…

6. Je flegmatický

A to zejména v otázce důvěry. Podvedl-li vás někdo v minulosti nebo víte-li, že vám byl partner v minulosti nevěrný, potřebujete společně znovu začít budovat důvěru. „Je třeba mít plný přístup k harmonogramům, komunikaci, e-mailům, esemeskám, popracovním večeřím a garantovanou dobu příchodu domů. Protože podvedený člověk bude mít strach, že se nevěra bude opakovat,“ vysvětlila psychoterapeutka Kelley Kitley. 

7. Ztratil zájem o sex

Pokud se vám přestal svěřovat se svými problémy a vzdal se iniciativy v sexu, nemusí to znamenat, že je vyřešil. Nebo že ho sex prostě přestal zajímat. „Možná své potřeby uspokojuje jinde,“ upozornila doktorka Tessina. Mějte oči na stopkách. 

Nejčtenější články