Close search

Na rande, na procházku a do kina – červené doplňky pro různé příležitosti

EOBUWIE.PL Zdroj: EOBUWIE.PL

Červená patří mezi velmi oblíbené barvy v módním průmyslu, protože symbolizuje životní sílu, energii, radost, elán i erotiku. Červená barva bývá v oblasti módních doplňků oblíbená zejména u mladých žen a dívek, protože zároveň značí i touhu po zážitcích a úspěchu. Pokud pak zcela pomineme symboliku, je červená skvělou volbou, protože oživí jakýkoli outfit. Pro které příležitosti se hodí červené doplňky?

Červená je v oblasti módy opravdu velmi oblíbenou barvou. Rozličné odstíny červené se totiž hodí k celé řadě příležitostí a vy si tak můžete dovolit vzít si červené módní doplňky téměř kamkoli. Je však známo, že na červenou barvu si řada žen prostě netroufne, protože jim připadá až příliš výrazná, ale nebojte červená nemusí působit vždy jen vyzývavě.

Tmavší odstíny červené jsou vhodné i do divadla, do práce nebo na večeři, stačí jen zvolit správnou formu módního doplňku. Vhodné jsou především šátky, náramky, ale hlavně kabelky! Právě kabelky jsou nejoblíbenějším ženským módním doplňkem, který používá skoro každá žena.

Světlejší a mnohem výraznější odstíny červené se pak hodí především na volnočasové aktivity, jako je právě návštěva kina nebo posezení u kávy s kamarádkami. Červená kabelka při těchto příležitostech působí spíše vesele než vyzývavě a nemusíte se tak vůbec obávat, že byste budila přílišnou pozornost.

Na druhou stranu výrazné červené lakované kabelky jsou vhodné, pokud vyrážíte za večerní zábavou, třeba si zatancovat do oblíbeného klubu nebo si zahrát biliard v místním baru.


Jak zkombinovat červenou kabelku s outfitem?

Po černé a bílé je červená třetí nejuniverzálnější barvou v módním průmyslu a červenou kabelku, lze zkombinovat skoro s každou barvou. V případě elegantních kožených modelů kabelek je můžete hravě zkombinovat i s bílým kostýmkem, který stačí doplnit červený náušnicemi, náramkem, lodičkami či šátkem. Takto můžete vyrazit do práce, na obchodní jednání, ale i na oběd s partnerem.

V případě červených kabelek stylu ležérní elegance jsou skvělou volbou černé kalhoty, klidně i skinny džíny, doplněné černým topem a sáčkem. Aby měla kabelka s čím ladit zkuste třeba na krk výraznější červené korále nebo osvědčenou klasiku, kdy kabelka ladí s obuví.

Samozřejmě, že červené kabelky jsou i ve sportovnějších modelech, pokud preferujete spíše tenisky a pohodlnější oblečení, zde pak platí pravidlo, že s počtem barev se to nemá přehánět, ale jinak máte ruku volnou.

Proč si vzít červenou kabelku na první rande?

Pokud jste tak trochu živel, nebojte si vzít na první rande červenou kabelku, muži mají rádi sebevědomé ženy, které se příliš nepřetvařují. A díky červené kabelce vás budou vnímat jako otevřenější a veselejší osobnost, což je jistě vítané. Právě kapku uvolněnější outfit, který nebude působit vyzývavě, je vhodnou volbou pro neformální setkání, kdy se mají lidé uvolnit a být sami sebou.

Jednobarevné varianty kabelek nejsou nic pro vás?

Pokud máte ráda pestřejší varianty, kde designeři vkusně sladili kabelku do více barev či vzorů zároveň, jsou pro vás skvělou volbou červené Desigual kabelky, které zaujmou kolemjdoucí na první pohled. Kabelky této značky rozhodně nepůsobí nudně a vaše kreativní já, má opravdu velký prostor vyniknout, protože vybírat můžete ze stovek různých modelů.


Nejčtenější články