Close search

Na co si dát pozor, když vás přepadne chtíč v autě?

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Víkendové volno svádí vyjet si se svým přítelem na výlet. Cesta je dlouhá a horko dělá své. Chuť na sex v uzavřeném prostoru není nic nového. Co tedy dělat, když se chcete vášnivě pomilovat teď hned, ale zrovna přitom sedíte v autě?

Když vás v autě přepadne chuť na milování, je to obtížné. Na rušné benzinové pumpě je to nic moc. Toalety mnohdy dvakrát lákavé nejsou. Nejlepší možnou variantou v dané situaci je tedy samotné auto, které poskytuje alespoň trochu soukromí. I tak ale odjeďte alespoň od čerpacího stojanu a než se pustíte do milostného skotačení, berte v potaz několik faktorů.

Nahota na veřejnosti pohoršuje

A to neznamená jen to, že byste si vyrazila s holým zadkem pro šest rohlíků. Za nemravné může být posouzeno i to, že jste nazí v autě. Pokud tedy nechcete mít případné potyčky se zákonem, odpočívadlo pro kamiony hned vedle dálnice není ta nejlepší varianta. Odstavte svůj vůz na hodně, hodně, hodně, opuštěné místo.

Voayeři žijí všude

Předchozí varování úzce souvisí s následujícím – lidé jsou od přírody zvědaví tvorové a jakýkoliv zvuk je přiláká blíž. Zvlášť ten zvuk, který je pro to dané místo ne až příliš typický. Snad si někdo může myslet, že vám někdo drtí žebra (což nakonec nemusí být daleko od pravdy, pokud máte malé auto) a chce přispěchat na pomoc. Ale většinou po chvilce pozorného naslouchání každému dojde, oč se asi jedná a to zvýší jeho zájem na dopátrání se místa původu ještě víc.


Auto není postel

Což samozřejmě víte. O to více byste měli dávat pozor, abyste po chvilce romance neměla i křeč v lýtku, skříplý palec, řadící páku mezi půlkami nebo, nedejbože, by vám partner vystřelil oko bezpečnostním pásem. Jestliže to vaše auto umožňuje, pozdržte svou vášeň, sklopte sedačky a udělejte si alespoň trochu pohodlí. Pokud ani to není dost pro vaše nenadálé vzplanutí, spousta věcí se dá vymyslet i na kapotě.

Brzdím, brzdíš, brzdíme

Vyjet s autem na kopeček a pomilovat se při západu slunce vypadá jako scéna z amerického filmu. To se rázem ale může proměnit v severské drama, až se vaše auto bude řítit neřízenou rychlostí mezi stádo ovcí, které se pase pod kopcem. A to jen proto, že jste v zápalu vášně zapomněli zařadit rychlost a zatáhnout ruční brzdu. Vysvětlete pak policistům, proč jste přejela pět jehňat, když široko daleko není žádná silnice.

Nejčtenější články