Close search

Na co se podívat po Hře o trůny? Vyberte si další seriál, který přinese napětí i intriky

Netflix Zdroj: Netflix

Legendární seriál Hra o trůny již definitivně skončil a nechal mnoho fanoušků v rozpacích. Pokud patříte mezi ty, kteří by si rádi spravili chuť po neočekávaném konci Hry o trůny, zkuste začít sledovat některý z těchto seriálů.

Televizní tvorba si získává zpět svoji zahanbenou reputaci a pomalu ale jistě ničí svoji kvalitou i filmové snímky. Které seriály se v poslední době skutečně povedly a stojí za vaši pozornost?

The Crown

Pokud nechcete upustit téma královského trůny, seriál The Crown je tím pravým. Příběh mapuje život nejdéle vládnoucí britské královny Alžběty II., která se z mladičké a nezkušené panovnice stala ženou, která si prošla během své vlády těžkými morálními i ekonomickými rozhodnutími. Svůj trůn si udržela stejně jako přízeň britského lidu a obdiv celého světa.

Vikingové

Chcete opět vidět kruté bitvy a životy plné intrik a války o moc? Pak seriál Vikingové vám nabídne vše z tohoto seznamu. Příběh vypráví o životním boji legendárního vikingského válečníka Ragnara, který byl údajně přímým potomkem samotného boha Odina. 

Američtí bohové

Máte víru v Boha? A co když jednou věda dokáže, že nic nadpozemského neexistuje a jediné, co lidstvo bude moci uctívat budou znalosti a Instagram? Kvůli tomuto problému se na Zemi strhne nelítostný boj mezi starými a novými bohy, které vytvořila moderní doba. Všichni ke své existenci potřebují víru a lidé mají nyní skutečně na výběr mnoho možností, v koho ji vložit.

Kazatel

Chtěli byste potkat kazatele, který dokáže skutečné divy? Jeden takový se nachází v americkém Texasu a při řešení náročných situací si rozhodně nebere servítky. Do místního kazatele totiž vstoupila nadpozemská bytost a darovala mu neuvěřitelnou. Té se kazatel rozhodne využít při hledání Boha a ničení překážek na své cestě.

Nejčtenější články