Close search

Muži promluvili: Perfektní přítelkyně má těchto 10 vlastností! Kolik z nich máte vy?

Profimedia.cz Zdroj: Profimedia.cz

Muži ve skutečnosti nechtějí ženu u plotny, dominu ani Pamelu Anderson. Chtějí spřízněnou duši, vedle které bude moct růst jejich mužskost. Podívejte se na 10 vlastností, které vybrali redaktoři serveru Askmen ve spojitosti s pojmem „perfektní žena.“

Nezávislost

„Nemůžu bez tebe žít“ jistě každého partnera potěší, ale všeho moc škodí. Pokud se žena od muže nehne na krok – je to pro něj jasný signál utéct rychle pryč.

„Pokud měla těžký den v práci, je báječné, když se vyplaká na svém rameni. Nedokáže-li fungovat bez vás, nakonec se udusíte, a pokud jste chytří, utečete nejbližším východem,“ píše server Askmen.

Inteligence

Muži si váš nevybrali proto, že víte, kde leží Džibutsko nebo jak se rozmnožují kudlanky. Inteligencí je zde myšlena schopnost bavit a neustále překvapovat svou drahou polovičku. „Udržovat ji na špičkách,“ jak píše server Askmen. Muži na vás ocení konverzaci plnou vlastních a zajímavých argumentů. (Pokud se navíc vyznáte třeba ve Hvězdných válkách nebo autech, bonusové body máte v kapse!)

Sexualita

Nemusíte být dominou, ale vaše sexuální touhy by se měli protnout. Počáteční chemie by měla vyústit do sexu plného vášně, prožitku a intenzity, který si budete oba naplno užívat. Pokud se na začátku neshodnete ve svých potřebách, kdy muž touží např. po mazlení a žena po svazování, časem vám to nebude fungovat.

Atraktivita

Na počátku každého vztahu je vzájemná přitažlivost.  Jak server Askmen poznamenal, „báječná přítelkyně nechce vypadat dobře jen pro vás, ale pro sebe samotnou“. To samé platí i naopak. Měli byste se cítit pyšní, když jdete po jeho/jejím boku. Stud je zabiják! 

Respekt

Stěžejní vlastnost dokonalé přítelkyně. Proč investovat čas do partnera, když si ho nevážíme a nerespektujeme ho? Respekt je v přijetí argumentů a názorů partnera. Ne jejich shazování a už vůbec ne na veřejnosti.

Dovolit mu zůstat mužem

Žádný muž ani ze zlata nevydrží věčně maratony nákupů, romantických filmů, procházek a kafíček. Muži mají prostě svůj způsob zábavy a dokonalá žena jim v tom nebrání. Stejně jako vám se může zdát hraní pokeru nebo fotbalu potupné, tak věřte, že jemu se stejně tak jeví třeba nakupování. Perfektní žena dokáže rozlišit mezi ženskou a mužskou představou o kvalitně stráveném volném času a nebrání muži v jeho plnění.

Netlačit

Co muži nesnáší snad ze všeho nejvíc je, když na ně někdo tlačí. Stáhnout se pak většinou do své ulity a odmítají vylézt, natož s vámi pak komunikovat. Muži nesnáší, když se na ně tlačí. To se pak uzamknout ve svém „trezoru“ a odmítají vylézt, natožpak komunikovat.

Poznávat rodinu a přátele

Jakmile žena podle pár jeho „jednoduchých kamarádů“ nabyde přesvědčení, že další už poznávat nemusí, líčí si past sama na sebe. Urážet mužovi přátel a rodinu je urážkou jeho osobnosti. Skutečná spřízněná duše ho respektuje a zajímá ji, z jakého prostředí muž vzešel.

Milovat jeho skutečné já

Je rozdíl milovat muže nebo vlastní představu o něm. Nikdo není dokonalý a každý máme nějaké prudérní zlozvyky. Umění milování je přijmout muže i s jeho zlozvyky. Skutečné city nejsou jen o psaní zamilovaných vzkazů, ale o každodenních drobných projevech v chování, ať už je to rozmazlování a překvapování.

Motivovat ho být lepším

Dokonalá žena dává svému muži sílu bojovat s překážkami. Stojí vždy za ním a díky ní má sílu otevřít staré nedorozumění a jednou provždy si s kamarádem odpustit. Nebo mu poradí koupit před návštěvou své matky květinu, ačkoliv jeho samotného by to dřív nenapadlo.

Nejčtenější články