Close search

Tajila bratra, mluví pěti jazyky. Málo známá fakta o Melanii Trump

wikimedia Zdroj: wikimedia

První dáma USA k sobě přitahuje velkou pozornost veřejnosti. I když je Trumpova rodina v některých aspektech svého soukromého života celkem otevřená, některé zajímavosti o třetí ženě Trumpa nejsou příliš známé. Čím vás manželka miliardáře a amerického prezidenta nejspíš překvapí?

Melania vyniká mezi prvními dámami, a to nejen díky výšce 180 centimetrů. Její životopis je celkem neobvyklý a rozhodně plný zajímavostí.

Je to cizinka

První dáma USA, která není Američanka? Melania Trump se skutečně nenarodila v USA, ale ve Slovinsku. Tam si jí díky jejímu půvabu a výšce všimly modelingové agentury. Později se Melania přestěhovala za prací do USA, kde v roce 1998 potkala Donalda Trumpa.

Je teprve druhou první dámou, která je původem cizinkou. Vůbec první byla Louisa Adams, která byla manželkou šestého prezidenta USA, Johna Quincyho Adamse (1825 - 1829).

Hillary Clintonová jí byla na svatbě

Hillary Clintonová byla na svatbě Donalda Trumpa a Melanie. Ano, skutečně tomu tak je. I když po prezidentských volbách z roku 2016, kdy se o post hlavy státu utkali Donald Trump a Hillary Clintonová, se to zdá neuvěřitelné.

Bill a Hillary Clintonovi patřili mezi 350 vybraných hostů, kteří se účastnili velkolepé svatební ceremonie v Trumpově rekreačním sídle Mar-a-Lago v roce 2005.

Mluví pěti jazyky

Melania se může pochlubit nejen půvabným vzhledem, ale také znalostí pěti jazyků. První dáma USA mluví slovinsky, srbsky, francouzsky, anglicky a německy.

Má tajného bratra

Ani manželka nynějšího amerického prezidenta se nevyhnula rodinným problémům. Ukázalo se, že Melania Trump má nevlastního bratra, který je prvním dítětem jejího otce, Victora Knausse. Ten se na výchově svého syna Denise Cigelnjaka nikdy nepodílel, pouze platil povinné alimenty.

Melania částečně informace o svém nevlastním bratrovi zapřela, později ale přiznala, že o něm věděla roky.

Nafotila nahé snímky

Další nepříjemné zprávy o Melanii Trump vypluly na povrch v době prezidentských voleb. Ukázalo se, že Melania tři roky před tím, než potkala Trumpa, fotila nahá pro francouzský pánský magazín. Tím se stala jedinou první dámou USA, která se může pochlubit podobným portfoliem.

První dámou být nechtěla

I když to může vyznít přinejmenším zvláštně, nynější první dáma USA vůbec nestála o to, aby se její manžel ucházel o post prezidenta. Poté, co Donald Trump vyhrál volby, se objevila informace, že Melania vůbec nechtěla, aby její manžel zastával podobnou pozici. Údajně nestála ani o bydlení v Bílém domě. Právě tyto nesrovnalosti měly vést k chladnému chování manželů během inaugurace, kterého si veřejnost nemohla nevšimnout.

CO O MELANII TRUMP NEVÍTE? PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články