Close search

Milujete Lásku nebeskou? Billy Mac přiveze do Prahy vánoční atmosféru

csfd.cz Zdroj: csfd.cz

V nejmodernějším obchodním centru v České Republice dojde 15. listopadu ke slavnostnímu rozsvícení vánoční výzdoby. Na tom není nic neobvyklého, jenže výzdobu přijede osobně rozsvítit britský herec Bill Nighy, známý jako Billy Mac z filmu Láska nebeská. A v momentě budou Vánoce všude kolem nás.

Přijďte ochutnat vánoční atmosféru

Interiér obchodního centra bude celý laděný do stylu tohoto kouzelného filmu. Součástí večera bude i hudební vystoupení, focení a promítání Lásky nebeské v tamním kině. Večer bude moderovat Marek Eben a návštěvníci se mohou mimo jiné těšit i na zábavný program s písničkami z filmu. Obchodní dům si také pro hosty připravil řadu služeb k usnadnění výběru vánočních dárků a zpříjemnění atmosféry. Například balení dárků zdarma, tisk jmenovek, líčení a mnoho dalšího. Vyfotit se budete moci ve foto koutku stylizovaném do tohoto kultovního filmu. Jsou také připraveny různé soutěže o dárkové poukazy a animace pro děti, vše s tématikou Lásky nebeské. Program začne v 18:00 hodin.

Kultovní snímek

Láska nebeská je kultovní britská romantická komedie, bez které si předvánoční čas ani neumíme představit. Film je složen z mnoha dojemných příběhů obyčejných lidí, v každém z nichž figuruje nějakým způsobem láska. Tomuto hřejivému snímku dodává šmrnc, vtip a nadsázku postava Billyho Maca, výstředního zestárlého muzikanta, kterého si zahrál právě Bill Nighy. Asi všichni známe legendární přezpívanou verzi písničky Love Is All Around - Christmas Is All around.

Bill Nighy

Bill Nighy nebyl až do roku 1998 příliš slavný, většinou ho fanoušci přehlíželi. Až do doby, než přijal roli ve filmu Still Crazy, po této zkušenosti byl více obsazován a oceňován. V roce 2003 ho znal už skoro celý svět díky roli vyžilého rockera Billyho Macka a Láska nebeská mu vynesla nominaci na Zlatý Globus. Po tomto hereckém úspěchu pak následovaly role např. v Underworldu nebo Pirátech z Karibiku. A nyní míří do Prahy, aby vykouzlil úsměv na tváři všem návštěvníkům,kteří zamíří 15. listopadu do největšího obchodního centra u nás.

Nejčtenější články