Close search

Miliardáři nedají na snídani dopustit: Jaké ranní jídlo si dávají nejúspěšnější lidé na světě?

wikimedia Zdroj: wikimedia

Tvrzení o tom, že snídaně je tím nejdůležitějším jídlem celého dne, je velice rozšířené. Jak se se svým příjmem ranní energie dokáží vypořádat nejúspěšnější lidé na světě? Dokážou si v ranním shonu najít chvíli na jídlo známé osobnosti jako miliardář Warren Buffet nebo bývalá první dáma Michelle Obama?

Snídaně patří mezi velmi populární téma v oblasti zdravého života a výživy. Existuje mnoho zastánců příjmu potravy v ranních hodinách, kteří popisují její kvality a uvádějí pozitiva, která lidskému tělu přináší. Mnozí lidé ale často kvůli nedostatku času, nebo silné únavě snídani nestíhají a odkládají první jídlo nového dne až na pozdější hodiny. I když se pracovní vytíženost stává novou nemocí 21. století, jsou velice úspěšní a také zaneprázdnění lidé, kteří na snídani nedají dopustit. Jakým jídlem začínají svůj den známé osobnosti a miliardáři?

Michelle Obama

Manželka bývalého amerického prezidenta, Baracka Obamy, patří mezi veliké příznivce zdravého životního stylu, který silně propagovala ještě na své pozici první dámy. Tehdy se v obyčejných amerických školách snažila zlepšit povědomí o zdravé výživě a o problémech, které přináší obezita. Nebude tedy žádným překvapením, že Obama si nenechá snídani ujít a většinou si dává míchaná vejce, krůtí šunku a grapefruit.

Beyoncé

Stejně jako Michelle Obama, tak i světoznámá zpěvačka Beyoncé, se pečlivě zabývá tím, co jí a sleduje nejnovější trendy a novinky v oblasti zdravé výživy. I když se matka tří dětí neustále věnuje své pěvecké kariéře a podnikání v oblasti módního průmyslu, ráno si ke snídani vždy dá zeleninové smoothie, míchané vaječné bílky, nebo celozrnné cereálie s nízkotučným mlékem.

Emma Watson

Britská herečka, která se proslavila díky roli Hermiony, má málo volného času, ale na ranní příjem potravy nedá dopustit. Watson ale patří mezi herečky, které se vysokých kalorií nebojí, takže si ráno dává vaječnou tortilu s rajčatovou salsou a guacamole vyrobeného z čerstvého avokáda.

Warren Buffett

Americký miliardář a světový investiční guru, Warren Buffett, je velmi konzervativní ve svém výběru snídaně. Posledních 54 let si totiž každé ráno dává jídlo ve fastfoodové restauraci, snídá v McDonald’s. I když tento ranní příjem jídla má ke zdravé výživě hodně daleko, Buffett si dává pozor na jiná pravidla a počítá trochu odlišná čísla. Jeho snídaně v restauraci totiž nesmí stát více jak 3,17 dolaru (71 korun). Většinou si tak dává míchaná vajíčka s párkem, muffin a malou skleničku slazeného nápoje.

Justin Timberlake

Titul snídaňového mistra by si ale rozhodně zasloužil celosvětově známý zpěvák, Justin Timberlake, který si po ránu dává hned dvě jídla. Jako první přichází na řadu vafle s mandlovým máslem, nebo míchaná vejce a poté, co zpěvák stráví nějaký čas v posilovně, doplní energii pomocí dalšího jídla z míchaných vajec, nebo si dá proteinový koktejl.

PODÍVEJTE SE NA ÚSPĚŠNÉ OSOBNOSTI, KTERÉ NEDAJÍ NA SNÍDANI DOPUSTIT:

Nejčtenější články