Close search

Milan Peroutka složil mezinárodní hymnu pro neslyšící děti, zpívat se bude v 9 jazycích!

Zdroj:

Organizace Smiling Crocodile vydala 8. 9. 2019 unikátní mezinárodní kampaňovou písničku #BecauseIhearIlive – hymnu, která již pomáhá – a pomáhat bude – neslyšícím dětem po celém světě. Dětem, které žijí často na hranici chudoby, vyřazeny ze společnosti.

Spolu s ambasadorem organizace, zpěvákem Milanem Peroutkou, se do projektu zapojilo 9 mezinárodních zpěváků a neslyšících dětí z 12 zemí.

„Cílem kampaně je ukázat, že tyto děti do společnosti patří a mají právo žít plnohodnotný život. Každé shlédnutí a sdílení písničky nám pomůže šířit osvětu dál,“ říká ředitelka Smiling Crocodile, která za celým projektem a organizací stojí.

Kampaňová hymna, kterou složil Milan Peroutka se svým bratrem Honzou Peroutkou a již otextovala Dagmar Herrmannová se natáčela téměř 2 roky převážně v rozvojových zemích a vznikla v těchto jazycích – angličtina, francouzština, němčina, ruština, arabština, čínština, tamil, chichewa a znakový jazyk. V klipu vystupují v duetech s Milanem kromě profesionálních zpěváků i neslyšící děti. Nyní je kromě klipů v jednotlivých jazycích k dispozici i tato velmi výjimečná namíchaná devítijazyčná verze. Klip natáčel skvělý kameraman a dokumentarista Aleš Vašíček, střihu videa se ujal Róbert Sisák a střihu zvuku Michal Šenbauer z kapely České srdce.

Na klip se můžete podívat zde.

 

Nejčtenější články