Close search

Mike Brewer bude pátrat po vysněném autu

Zdroj:

Obchodník Mike Brewer a jeho spolehlivý mechanik Marc „Elvis“ Priestly jsou známí tím, že se snaží vrátit starým autům zašlý lesk a krásu a něco při tom vydělat. V nejnovější řadě TV reality show Rození obchodníci (Wheeler Dealers) s podtitulem Vysněné auto (Dream Car), kterou můžete sledovat od středy 22. ledna od 20 hodin na Discovery Channel, pomáhá milovníkům aut vyměňovat jejich nechtěná vozidla za vůz svých snů.

Mike Brewer je britský novinář, producent a zejména obchodník s auty, který se proslavil jako hlavní hvězda motoristických televizních pořadů a který je známý tím, že dokáže levný vůz proměnit v super auto. První série reality show Rození obchodníci (Wheeler Dealers) byla uvedená v roce 2003 a od té doby se pořad těší mezi diváky velké oblibě.

V nejnovější sérii čeká na špičkového prodejce automobilů Mika Brewera doposud nejtěžší úkol: bude totiž pomáhat svým zákazníkům získat jejich vysněná vozidla. Společně se svým spolehlivým mechanikem Marcem „Elvisem“ Priestlym bude vynalézavým způsobem zvyšovat hodnotu stávajících vozů zákazníků. Ty následně prodá se ziskem a obdrženou sumu opakovaně investuje do různých obchodů, na jejichž konci stojí vysněný vůz.

Mike v jednotlivých dílech poodhalí tajemství svého řemesla, kdy na aukcích či ve sběrných dvorech získává kousky, jejichž hodnotu dokáže zvýšit. S diváky se podělí také o své znalosti trhu s automobily a o to, jak uzavírat obchody, aby se vlastnictví vysněného automobilu stalo realitou.

Rození obchodníci jsou jednou z nejoblíbenějších a nejdéle vysílaných motoristických show v dějinách televizního průmyslu. Společnost Discovery pořad vysílá po celém světě a např. v roce 2018 dosáhl globální sledovanosti 156 milionů diváků.

Simon Downing, Senior Vice President, vedoucí edice fakta a sport Discovery UK: „Jsme rádi, že Rození obchodníci mohou doplnit skladbu našich stále oblíbenějších motoristických pořadů. Rození obchodníci mají obrovskou fanouškovskou základnu po celém světě, která touží po dalších a dalších hodinách tohoto pořadu. Nová série přichází vedle chytrých obchodů a mechanických vylepšení s úplně novým prvkem, kdy Mike pomáhá milovníkům aut získat jejich vysněný vůz.“

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu