Close search

Měsíc v Býku: Přinese vám opravdovou lásku, ale i zradu a nekalé úmysly

Pixabay Zdroj: Pixabay

Měsíc se dostal do znamení Býka, a to již tradičně značí přivrácenou stranu zemského souputníka. Býk je pozemské znamení, ale ve své podstatě představuje ženskost a vnímavost. Měsíc v Býku vám poskytne sílu, kterou potřebujete ke sprintu na cílovou čáru. Býk je synchronní pro domov a pro všechny měsíční reprezentace - reakce, instinkty a pocity. Jaké změny nám přinese vstup Měsíce do tohoto tvrdohlavého znamení?

 

Co chytne, to nepustí!

Při Měsíci v Býku jsou lidé spíše citlivější než aktivní, a proto se často zdají být neměnnými. Chtějí se ujistit o svých krocích dopředu a mohou být extrémně konzervativní ohledně změny. Tento měsíc představuje významný astrologický přechod, který může ovlivnit průběh vašeho života. Býk je pevnou energií a představuje proud, jak se usadit a vymýtit věci. Jakmile vstoupí Měsíc do Býka a upevní něco (nebo někoho), tento cíl se stává stabilním a už jej nepustí. Proto, pokud hledáte spřízněnou duši, Býk vám nyní poskytne největší šance na stálou lásku. 

Tento Měsíc vám slibuje stabilitu

Měsíc v Býku ví, jak vychutnávat život, ale také vyniká při péči o podnikání. Jste požehnáni emoční stabilitou, která vám dává pozor, na to, abyste nebyli ztracení a zmatení. Mohli byste pocítit důvěru v peněžních záležitostech. Měsíc v Býku má instinkt, jak co nejlépe využít zdroje, které máte k dispozici. V útulném místě nazývaném domov budou někteří pravděpodobně pořádat mnoho intimních večírků, které jsou svátkem smyslů. Uvolněná shromáždění vyhovují pouze nezadaným.

Tajemství, zrada a vášeň…

Tajemství a lži? Věrní nebo nevěrní? Tento měsíc by mohl vytáhnout pár kostlivců ze skříně. V této konstelaci se ve vašem pracovním kolektivu může stát, že pracujete vedle někoho, kdo nemá ty nejčistší úmysly. A přestože v tom nebude nic, co by bylo vskutku hnusné, někdo by se mohl pokusit získat nějaké důvěrné informace - o vás. Neznáte skutečné úmysly tohoto člověka, a proto neriskujte, že se důležité informace dostanou do špatných rukou. Mohli byste být také svedeni jinými způsoby, protože Měsíc v Býku řídí vášeň a erotismus.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu