Close search

Měly by ženy spát v podprsenkách? Je to perfektní praxe, propaguje britská moderátorka

Pixabay Zdroj: Pixabay

Dalo by se říct, že většina žen se velice těší na chvíli, kdy si konečně doma bude moct po celém dni plném nepohodlí sundat podprsenku. Ve skutečnosti to ale vypadá, že je také mnoho žen, které tuto praxi nepraktikují a dokonce si i libují v nošení podprsenek na spaní.

Britská moderátorka Lorraine Kelly se ve svém pořadu nechala slyšet, že podprsenku prakticky nikdy nesundává. Dokonce v ní i spí, protože podle jejího názoru jí neustálá opora pomáhá si udržet pevné a hezky formované poprsí. 

Její tvrzení vyvolalo mezi divačkami velké diskuse, které překvapily i samotnou moderátorku. Kelly přiznala, že nikdy netušila, že tento způsob nošení spodního prádla další ženy nepraktikují a že to považují za něco tak výjimečného.

Ale nakonec se možná ukáže, že se britská moderátorka se svým přístupem neodlišuje od dalšího velkého množství žen, které zastávají stejný názor. Tedy že nošení podprsenky po celý den a dokonce i noci, pomáhá si udržet hezky tvarovaná ňadra.

Tohoto trendu si v poslední době všimly i společnosti, které se zaměřují na výrobu spodního prádla a přicházejí na trh s velkým množstvím bavlněných podprsenek, které by jejich majitelkám měly poskytnout větší pohodlí. 

Podle plastického chirurga Marca Pacifico jedním z nejčastějších zákroků, který ve své klinice provádí, je zmenšení a formování poprsí. Často k němu totiž přicházejí klientky, které se pyšní většími ňadry a chtějí díky plastické operaci dosáhnout jiným forem. Podle jeho názoru může nošení podprsenek i při spaní pomoct oddálit působení gravitace na ženská ňadra. Chirurg jen ženám, které se k této praxi uchýlí, volit na domácí nošení méně pevné a více pohodlné podprsenky. 

Je ale otázkou, zda je podobná praxe vhodná pro všechny a zda se skoro neustálým nošením podprsenek nehrozí špatný vliv na zdraví. Před tímto rozhodnutím určitě není na škodu si zvážit všechny pro a proti, nebo se i například poradit s lékařem.  

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu