Close search

Meghan Markle se přiznala, že nikdy nezapomněla na svůj první polibek

Instagram Zdroj: Instagram

Nyní už se to skoro zdá nemožné, že by Meghan Markle měla jakýkoli jiný život před svojí svatbou s princem Harrym, ale je tomu tak. Dokonce už byla i jednou vdaná a měla různé vztahy, ale s velikou nostalgií prý vzpomíná na svůj první polibek.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se vzali před necelým rokem a očekávají za několik týdnů příchod na svět svého prvního potomka. Veškerá jejich pozornost se tak upírá k dítěti a o minulosti, hlavně té, která byla před jejich svatbou, jakoby se zapomnělo.  
>

Markle ale před svatbou s princem Harrym žila život americké herečky, cestovala po USA i Kanadě a natáčela seriál Kravaťáci. Při jednom rozhovoru s Larry Kingem, u kterého byl i její seriálový kolega Patrick J. Adams, se jí moderátor a novinář zeptal, zda si vzpomíná na svůj první polibek. 


>

Meghan tehdy odpověděla bez váhání, že si na svůj první polibek vzpomíná a že prvním klukem, kterého kdy políbila, byl Joshua Silverstein. „Bylo mi tehdy 13 let a myslím, že se jsme právě byli v na letním táboře. A já jsem byla ta, kdo ho políbil,“ uvedla vévodkyně ze Sussexu. Markle ale s Joshem nezůstala v kontaktu a ani nevěděla, jak se má, nebo čím se živí. 

>

Jak se následně ukázalo, tak se Silverstein také vydal na uměleckou dráhu. Působil jako herec, komik a raper  a dokonce se účastnil americké televizní show Drop the Mic. Když Silvesteina kontaktovaly britské noviny Daily Mail, tak jim řekl, že na Meghan vzpomíná jen v dobrém. „Na táboře jsme spolu byli každý den, drželi se za ruce a líbali se. Bylo nám okolo 13 let. Meghan je velmi milá a také si pamatuji, že byla velmi chytrá. Jsem rád, že se jí nyní daří,“ řekl Josh.  

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu