Close search

Máte s partnerem harmonický vztah? Zjistěte to podle těchto 5 znamení

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Každý by si přál harmonický vztah, ale ne každý má to štěstí, že v něm žije. Je otázkou, co za harmonii považovat. Zda házení talíři minimálně dvakrát týdně nebo sex každé ráno. Možná právě vy ho teď prožíváte, a ani o tom nevíte. Přinášíme vám 5 znamení, díky kterým to zjistíte.

1. Hádky v mezích

Všechny páry se hádají, ať už tichou výměnou názorů nebo hlasitým výbuchem. Takže považujte za výhru, pokud se s partnerem nehádáte 24/7. Existují páry, které se hádají neustále a drásá to nervy nejen jim, ale i jejím sousedům.

2. Projevy lásky

I po dlouholetém vztahu si minimálně jednou týdně dáváte najevo, že se máte rádi? Jásejte, neboť jsou i tací, kteří na vyznávání citů úplně zapomněli.

3. Dárky

Každý nejspíš dodržuje nepsané pravidlo, že dárky se dostávají k narozeninám a Vánocům. Ale jestli dostáváte dárečky i jen tak, váš vztah je harmonický a plný lásky. Tak to má být!

4. Milování a fantasie

Pravdou je, že u většiny párů milování s partnerem po letech ztrácí na vášnivosti, až se může stát rutinou. Fantasii se ale nikdy meze nekladou, tak ji využijte. A pokud již tak činíte, váš vztah musí jen kvést.

5. Těšíte se na sebe

Byl jeden z vás na delší pracovní cestě v zahraničí a už se těšíte na společné shledání? To mluví za vše.

Nejčtenější články