Close search

Instagramová hvězda Mariano Di Vaio: Model a milující otec z Itálie

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Kariéru modela začal zhruba v sedmnácti letech. Zodpovědnost k práci získal až časem, protože to ze začátku nebral moc vážně. Dnes díky sociálním sítím inspiruje lidi z celého světa svým stylem a taky dokonalou rodinou

Mariano patří mezi známé Instagramové tváře. Jeho i celou jeho krásnou rodinu sleduje více než 6 milionu lidí.

Kde se vzal?

Tento elegán se narodil 9. května 1989 v Assisi v Itálii. Jedná se o modela, influencera a milujícího otce, který si v roce 2015 vzal svou dlouholetou přítelkyni.

Elegantní model

Miláno je známé svou elegancí a stylem. Možná i proto si Mariano získal tolik příznivců. Hned na první pohled je vidět, že styl má v malíčku. Kariéru modela začal jako velmi mladý, ze začátku tuto profesi nebral příliš vážně. Až postupem času k tomu začal přistupovat zodpovědněji. Byl velvyslancem značky Hugo Boss, Maserati a Omega SA.

Pomocí sociálních sítí inspiruje svým stylem lidi ze všech částí světa.

„Napadlo mě, jak jsem požehnaný, že cestuji po celém světě a navštěvuji tak úžasná místa, která mi pokaždé dávají jiné pocity a emoce,“ uvedl Mariano na Instagramu.

Každý může mít styl jako on

Jeho styl si lidé natolik oblíbili, že se rozhodl založit svou vlastní značku „Nohow“ s věcmi, které nosí nejraději a díky kterým je jeho styl tak unikátní. Navrhl kolekci brýlí, bot, oblečení a různých doplňků.

Rodinný život

Kariéra ho naštěstí nepohltila natolik, že by zapomenul na osobní život. Ve všem potřebuje být rovnováha a nikoho dlouhodobě nenaplní pouze práce.

Před pár lety si po dlouhodobém vztahu vzal, dnes už svou manželku, Eleonoru Brunacci Di Vaio, se kterou má už tři krásné děti.

Na Instagramu vypadají jako reklama na dokonalou šťastnou rodinu.

„Naše láska byla a vždy bude mým oblíbeným příběhem, protože jsem miloval s láskou, která byla víc než láska. Mnohem větší a hlubší, než by kdy jiný muž mohl milovat ženu, jako je ona,“ napsal Mariano na svůj Instagram k fotce se svou Eleonorou.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu