Close search

Margot Robbie: Australská hvězda prodává jednu ze svých investičních nemovitostí, útulný bungalov v Los Angeles

Realtor.com/Flickr.com/Patrick Lovell, CC BY-SA Zdroj: Realtor.com/Flickr.com/Patrick Lovell, CC BY-SA

Slavná herečka Margot Robbie posílá na trh stylový bungalov z 50. let minulého století, který se ukrývá v historické části Los Angeles.

Byť úspěšní herci a herečky disponují velkolepými nemovitostmi s ohromnými pozemky, na nichž je vidět každý investovaný dolar, čerstvě třicetiletá Australanka se na to dívá úplně jinak.

Bungalov, který patří do jejího portfolia nemovitostí, je naopak sympatický svou komorností. A co mu chybí na luxusu, dohání útulností.

Margot Robbie investorkou

Hollywoodská hvězda byla nominována na Oscara za snímky Já, Tonya (2017) a Bombshell (2019), ale výrazně boduje i jako komiksová antihrdinka Harley Quinn, díky čemu se loni objevila v žebříčku nejlépe placených hereček s příjmem 23,5 milionu dolarů.

Vlastní hned několik nemovitostí a tento bungalov v historické čtvrti Hollywood Heights si koupila na investici před třemi lety za 950 000 dolarů (přibližně 22,3 milionu korun) od oscarového scénáristy Dustina Lancea Blacka (Milk). Teď ho prodává za 1,175 milionu dolarů (přibližně 25 milionů korun).

V bungalovu nikdy nebydlela, prakticky hned po pořízení jej začala pronajímat za 5000 dolarů měsíčně.

Rekonstrukce na míru

Nemovitost zabírá téměř 300 metrů čtverečních a je laděná do bílé a bledě modré barvy. Má spoustu přirozeného světla, které dovnitř vedou četná velká okna, dvě ložnice a jednu koupelnu.

Poté, co si ho Robbie koupila, prošel bungalov rozsáhlou rekonstrukcí, na kterou dohlížela sama herečka. Znamená to stylový vnější i vnitřní nátěr, opravu podlahy z tvrdého dřeva a také nově zařízenou kuchyň.

Velkým plusem je terasa ve svahu nad domkem, která nabízí uklidňující výhled na kaňon porostlý stromy a další zelení. K dispozici je také menší soukromé nádvoří, jenž lemuje obývací pokoj a jednu z ložnic. Nemovitost je tak ideální útočiště pro někoho, kdo chce dát na chvíli sbohem ruchu velkoměsta.

Na bungalov Margot Robbie se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články