Close search

Splněný sen fanoušků filmu Snídaně u Tiffanyho. Na střeše slavného obchodu bude rezidence za 400 milionů

TV Nova Zdroj: TV Nova

Skuteční příznivci věhlasného filmu Snídaně u Tiffanyho, v němž si zahrála legenda stříbrného plátna Audrey Hepburn, mají nyní možnost pořídit si jedinečnou nemovitost. Luxusní penthouse, který je ve výstavbě, se totiž bude nacházet přímo na střeše slavného šperkařského obchodu Tiffany& Co. Sídlo ale zdaleka nebude levné, zájemce totiž bude muset zaplatit za jedinečný projekt 17,5 milionů dolarů (394 milionů korun).

Jeden z nejznámějších obchodů na světě Tiffany& Co.,který se specializuje na luxusní zboží, je vyhledávanou destinací pro mnohé milovníky drahého zboží. Na své si ale přijdou také příznivci slavného filmu Snídaně u Tiffanyho, ve kterém zahrála svoji nyní již legendární roli Audrey Hepburn.

Penthouse na střeše

Finančně zaopatřený zájemce, který by si rád našel nový domov v americkém státě Florida a zároveň by chtěl mít po ruce i slavný obchod, si může pořídit přepychový penthouse, který se bude nacházet na střeše luxusního obchodu. Jeho jedinečné umístění nabídne novému majiteli vynikající výhled na slavnou ulici Worth Avenue ve městě Palm Beach, kde se nachází mnoho obchodů s vytříbeným zbožím.

Exkluzivní umístění

Penthouse nabídne novému majiteli kromě exkluzivní adresy a umístění, také prostorné obydlí o rozloze více jak 1200 čtverečních metrů, které si bude moct zařídit zcela podle svých potřeb i fantazie. Nemovitost totiž bude mít pět ložnic a sedm koupelen. Tato rezidence bude jediným obydleným prostorem v celé budově, zbytek prostoru bude patřit věhlasnému obchodu.

Prosluněný prostor

Nemovitost se také může pochlubit nadstandardně velkými okny, které na slunečné Floridě poskytnou majiteli mnoho přirozeného světla. Kromě toho bude mít luxusní penthouse také svůj vlastní bazén. Rezidence nabídne i prostor pro opalování, zahradu s dostatkem zeleně a venkovní bar.

PODÍVEJTE SE, JAK BUDE VYPADAT PENTHOUSE NA STŘEŠE SLAVNÉHO OBCHODU:

Nejčtenější články