Close search

Luna vstoupila do znamení Štíra: Čeká vás nespoutaná vášeň i kritika

Pixabay Zdroj: Pixabay

Život na Zemi podléhá silnému vlivu Měsíce neboli Luny. O víkendu vstoupila Luna do znamení Štíra. Naše emoce jsou ovlivňovány nejen fází, v níž se Luna právě nachází, ale i postavením Luny v určitém znamení. Začnete-li se pozorovat, zjistíte, že někdy máte blízko k pláči a všechno vás dojme, jindy jste vnitřně neklidní a chvíli nepostojíte na místě, podruhé vás ovládají temné vášně, nato jste zase střízliví a objektivní, dokonce chladní. Jak zrovna na vás bude působit postavení Luny ve Štíru?

Intenzita, vášeň i pomsta

Lidé s Měsícem ve Štíru to nemají sami lehké a ani to nedělají lehké ostatním. Jsou - v pozitivním i negativním smyslu - intenzivní a vášniví a neuklidní se dřív, než vniknou do nejspolehlivějších v hloubce skrytých emociálních vrstev. Že svou vášnivostí způsobují i utrpení, s tím shovívavě počítají. Když jsou raněni, jsou neobyčejně pomstychtiví, daleko za rozumnou hranici a musí-li to být, až do sebezničení. S vrozenou intenzitou se neobávají porušit jakékoliv tabu.

Luna ve Štíru

Luna v tomto postavení naznačuje vášeň, náruživost, prudkost, ale také podezíravost, závist a žárlivost. Není vhodné chodit v této době do neznámé a větší společnosti. Vyhněte se navazování nových kontaktů, především s příslušníky druhého pohlaví. Lidé ztrácejí při této konstelaci soudnost, dívají se na svět černobíle, jsou kritičtí, náladoví až agresivní.

Měsíc ve Štíru vůbec dává dohromady výbušnou směs: vlivem neúměrně vysokého sebehodnocení si člověk mnohdy dovoluje věci, které vedou nejen ke zpřetrhání vztahů s partnerem, ale kromě toho mu chtějí ukázat „zač je toho loket“, pak se na to, co přitom způsobí, jen tak rychle nezapomene.

Štír vás posílí

Luna ve Štíru ještě posiluje vaši vůli. Není to nějaká rychlá energie, Štír vás učí postupovat pomalu, precizně a jistě. Dlouhodobé plány teď mají přednost. A nejspíš se snažíte dokončit všechno, co jste nestihli za poslední dva týdny. Prožíváte transformační chvíle, a snažíte se rozmyslet, co dál. Luna ve Štíru prostě potřebuje intenzivní prožívání, zážitky, můžete tak mít chuť přehánět. Ale se Štírem se můžete také dostávat na emocionální hranu, vše je teď víc otázka života a smrti.

Nejčtenější články