Close search

NEREZ&LUCIA zazpívají již tuto neděli v Českých Budějovicích

Archiv NEREZ&LUCIA Zdroj: Archiv NEREZ&LUCIA

Všichni ti, kdo si oblíbili žánrově rozmanité songy skupiny Nerez a slovenské zpěvačky Lucie Šoralové, by určitě měli dorazit 24. března do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Uslyší zde nejen jejich nejnovější písně z alba Zlom, ale i legendární hity, které Nerez zpíval společně se Zuzanou Navarovou.

Album NEREZ&LUCIA Zlom je zlomové nejen pro samotné zakladatele skupiny Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského. Comeback kapely NEREZ se odehrává ve spolupráci s talentovanou zpěvačkou a výraznou autorkou Luciou Šoralovou. Také díky ní je album nebývale žánrově pestré. Do písní se promítá temperamentní čardáš, melancholický folk i šanson, nechybí ani přesah do reggae nebo pop music.

Hudebníci k tvorbě nové desky přizvali i výjimečnou textařku Silvii Kaščákovou nebo skladatele Ondřeje Soukupa. Kromě češtiny zpívá Lucia Šoralová slovensky, romsky, hebrejsky nebo srbochorvatsky. Součástí každého koncertu je slavnostní křest alba a následná autogramiáda.

Turné k nově vydanému albu Zlom úspěšně odstartovalo 15. března v Plzni a skupina jej zakončí 11. dubna v Brně.

Termíny turné NEREZ&LUCIA

24. 3. 2019 – ČESKÉ BUDĚJOVICE – JIHOČESKÉ DIVADLO

28. 3. 2019 – ÚSTÍ NAD LABEM – NÁRODNÍ DŮM

29. 3. 2019 – LIBEREC – WAREHOUSE

3. 4. 2019 – TŘEBÍČ – NÁRODNÍ DŮM

5. 4. 2019 – OLOMOUC – S KLUB

6. 4. 2019 – OSTRAVA – HELIGONKA

8. 4. 2019 – PRAHA – DIVADLO KALICH

11. 4. 2019 – BRNO – SEMILASSO

Další informace najdete na domovských webových stránkách nebo facebooku NEREZ&LUCIAPředprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu