Close search

Jaké zaměstnání se k vám podle hvězd hodí? Beran je výborným kaskadérem, kozoroh policistou

Pixabay.com

Jste ve své práci nešťastní? Šéf vám nedovolí dostatečně se realizovat? Chcete změnit místo? Prozradíme vám, jaká povolání se nejlépe hodí k vašemu znamení zvěrokruhu. Čtěte náš speciální horoskop!

 

BERAN (21. 3. – 20. 4.) 

Beran je rozený vůdce. Je to znamení bojovníka, které přijme jakoukoliv výzvu. Tvrdě se prosazuje a v kanceláři zůstává dlouho do noci. Potřebuje pouze dostatek povzbuzení a uznání. Beran je nejlepší podnikatel, publicista, profesor nebo kaskadér. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) 

Býci jsou největší dříči. To, co začnou, musí bezpodmínečně dokončit. Dobře odvedená práce je v jeho životě velkou prioritou. Díky umělecké Venuši je Býk velmi kreativní, nenávidí změnu, ale rád zkoumá všechny možnosti. Býci jsou nejlepší bankéři, manažeři, realitní makléři a hudebníci. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Hyperaktivní Blíženci jsou netrpěliví, impulzivní a vyžadují neustálou stimulaci. Prosperují ve všestranné kariéře a rušném prostředí. Hlavním nebezpečím Blíženců je nerozhodnost. Přesto jsou nejlepšími konzultanty, webovými vývojáři, režiséry a tlumočníky. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

RAK (22. 6. – 22. 7.) 

Rak práci potřebuje především k zabezpečení rodiny. Jeho pracovní místnost je útulná a dobře pracuje v hotelech, restauracích a pečovatelských domech. Rád si své obzory rozšiřuje. Raci jsou výborní návrháři, pečovatelé, terapeuti a umělci. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

LEV (23. 7. – 22. 8.) 

Lev je vášnivý, dynamický a miluje práci, kde je obdivován. Na pracoviště přináší vzrušení. Je-li příliš panovačný, chce trochu trpělivosti, kontrolu a více pracovních úkolů. Lvi se uplatní jako herci, ředitelé, právníci a politici. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) 

Panna miluje svoji práci. Komunikuje, přemýšlí a taktizuje. Vždy potřebuje mít co na práci a vždy plánuje dopředu. Jedinou věcí, která může zmařit úspěch Panny, je perfekcionismus. Snadno se proměňuje ve workoholika. Tady je volba povolání jasná: Biolog, novinář, účetní nebo odborník na zdravou výživu. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) 

Váhy kolem sebe potřebují lidi. Lépe řečeno – rády se seznamují. Teambuilding je pro ně velice důležitý. Jejich tajnou zbraní je shánění důležitých kontaktů. Co je pro Váhy zabijákem? Nesnášejí přímé konflikty. A tak jsou skvělými soudci, filmaři, inženýry a architekty. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 

Štír je znamení moci a kontroly. Štíra nezajímá nic jiného než dosažení cíle, který slibuje moc. Ve svém oboru chce být nejlepší a chce být vidět. Štíři se uplatní jako právníci, psychologové, realitní magnáti a vojáci. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 

Střelci potřebují kariéru s dostatkem svobody a vzrušení. Trpělivost není jejich silnou stránkou. Jsou skvělými autory, designéry, ekology a organizátory. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) 

Kozorozi milují plánování a stanovování cílů. Nezajímá je, jak dlouho trvá, než dojdou k vytouženému cíli. Mají rádi pomalé stoupání a zřídkakdy je zastaví nějaká překážka. Ta pravá povolání pro ně jsou: Lékař, plánovač, policista nebo filmový producent. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) 

Vodnáři potřebují kariéru s prostorem k vyjádření své individuality. Potřebují pracovat tam, kde mohou dýchat. Jejich nepředvídatelný mozek miluje řešení problémů. Čím obtížněji zadaný úkol zní, tím lépe. Jsou skvělými vědci, programátory, výzkumníky a astronomy. Podívejte se do galerie, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) 

Ryby jsou symbolizovány svobodou a bezpečím. To ke správné práci potřebují. Prosazují reformy a nenávidí autority. Ryby ve vedoucích pozicích soucítí se svými podřízenými. Jsou výbornými fotografy, psychiatry a umělci.

V galerii se dočtete, která povolání se k vám podle astrologie naopak nehodí.

Nejčtenější články