Close search

Jaké ranní rituály dodržují úspěšně ženy? Tenis, dokonalé plánování i elixír života

Pixabay Zdroj: Pixabay

Jsou vaše rána hektická a nemáte je tak úplně v lásce? Vydrápat se z postele, udělat si kávu, honem na sebe něco hodit a do práce. Jde to i lépe a není to zas tak složité. Inspirujte se těmito tipy úspěšných žen.

Začněte svůj den v klidu

Arianna Huffington, zakladatelka slavného Huffington Post se ráno soustředí na to co nedělat. Jakmile vstane, nezačne datlovat do telefonu nebo vyřizovat emaily. Raději se zhluboka nadechne, poděkuje životu, za to co má a rozmyslí si, čeho chce dnes dosáhnout.

Pijte hned po probuzení

Například slavná herečka Gwyneth Paltrow začíná svůj den tím, že vypije sklenici horké vody s citrónem. Nejen, že vás horká voda s citrónem po ránu skvěle probudí, ale doplní vám potřebný vitamín C. A další super vlastost: funguje skvěle, pokud se snažíte shodit nějaká ta kila navíc.

Sport vás zaručeně probere

Jak lépe nastartovat svůj den, než pravidelným cvičením. Šéfredaktorka časopisu Vogue Anna Wintour věří, že ranní ptáče. Její ranní rituál je poněkud netradiční – přesně v 5:45 naleznete Annu  na tenisových kurtech. Nemusíte být tak výstřední jako šefredaktorka Anna, ale ranní rituál v podobě desetiminutového cvičení by byl rozhodně za zvážení.

Dopřejte si chvilku pro sebe

Probouzet se do hektického rána může být velmi vyčerpávající. Victoria Beckham proto vstává pravidelně o půl hodiny dříve než její děti. V klidu si zkontroluje emaily, dá si sprchu, nasnídá se čerstvého ovoce a vypije dvojité espresso. Poté začína kolotoč každodenní starostí a radostí.

Inspirujte se dalšími úspěšnými ženami a jejich ranními rituály zde ve FOTOGALERII.

 

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu