Close search

Létání znamená ambice, pád značí strach: Co vám říkají vaše sny?

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

Význam snů není tak zapeklitý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zkuste se do děje více ponořit, a pokud ani po probuzení nerozklíčujete nad čím dumáte hluboko ve svém nitru, sáhněte po snáři. Prozatím vám přinášíme 8 nejčastějších snů a jejich výkladů.

Padání

Padání je ve snech velice nepříjemné. Padáte z velké výšky, máte strach, čekáte tvrdý dopad na dno, a náhle se probudíte. Jedná se o jeden z nejčastějších snů symbolizující lidskou úzkost, stres a nejistotu. Pokud máte strach, že vás někdo nebo něco opustí, nebo že v něčem selháváte, bude se vám s největší pravděpodobností zdát o padání.

Létání

Létání značí, že v sobě máte velké ambice, které nemáte kde uplatnit. Dále také potřebu udělat ve svém životě změnu. Vaše podvědomí vám tak dává znamení, že teď je ta vhodná chvíle.

Mytí rukou

Cítíte se být odpovědni a vinni a symbolicky se tak snažíte očistit své ruce vodou.

Démoni

Potkáváte ve snech démony a strašidla? Značí to buď potlačování vlastních emocí, nebo že se chováte ve svém životě špatně.

Zuby

Ztráta zubů značí možnou blížící se smrt v rodině nebo i váš strach ze stárnutí.

Smrt

Umírání ve snu je opravdu děsivé. Přitom má úplně opačný význam. Jestliže ve snu vidíte zemřít sebe nebo vaše blízké, nebojte se o ně. Smrt ve snu naopak znamená dlouhý život.

Vražda

Nebojte, nejste vražední psychopaté. Jestliže ve snu vraždíte osobu, kterou sami znáte, nejspíše ji ve skrytu duše opravdu nenávidíte. Pokud se vám zdá o vraždě cizího člověka, může jít o symbolickou smrt nějaké vlastnosti, kterou v sobě nosíte.

Nahota

Nahota se ve snech zjevuje také velice často. Značí touhu po uznání, zranitelnost a otevřenost druhým lidem.

Nejčtenější články