Close search

Léčitel slavných Anthony William. Kurýruje Naomi Campbell nebo Mirandu Kerr

Instagram Medical Medium Zdroj: Instagram Medical Medium

Anthony William není vystudovaným lékařem, ale díky své vnímavé mysli údajně dokáže uzdravovat. Je užitečný zejména tam, kde lékaři marně tápou. Pomáhá od záhadných nemocí a neurčité diagnózy. Jeho rady si berou k srdci i celebrity, jako je Miranda Kerr, Naomi Campbell nebo Jenna Dewan. A co jim vlastně radí?

Moderní doba přináší i moderní choroby. Záhadné potíže dnešní uspěchané společnosti trápí stále více lidí. Člověk někdy i několik let chodí od jednoho lékaře k druhému. Žije v naději, že se jeho subjektivně pociťovaný negativní zdravotní stav zlepší a jednoho dne se zase bude cítit plný života a energie. Odběry krve ani mnohá vyšetření nemusí nic odhalit. Lékař prohlásí člověka za zdravého, ačkoliv ten se tak necítí.

Alternativní medicína není všelék, ale může pomoct

Vedle klasické medicíny dnes máme k dispozici i nejrůznější alternativní směry. Ani alternativní lékaři si však nemusí vědět rady. Dokážou mnohé, mohou pomoci člověka nasměrovat, ale někdy ani toto nestačí.

Klasičtí i alternativní lékaři dnes mnoha nemocem přiřadí psychosomatický původ, ale s řešením podstaty už nepomohou. Přitom může jít o rozšířené potíže fyzické i psychické povahy, jako je lupénka (lupus), migréna, chronický únavový syndrom, deprese a mnoho dalších.

Dar nebo noční můra?

Jedním z nejznámějších světových „léčitelů“ je Anthony William. Narodil se 2. října 1990. Je mu teprve 28 let, ale za svůj život toho už dokázal mnoho. Denně prý pomáhá od trápení spoustě lidí, motivuje je a dává jim naději na uzdravení.

Anthony o sobě tvrdí, že má dar, díky kterému vidí do každého člověka. Hned prý pozná, co člověka trápí, také prý dokáže určit, co mu pomůže. Tuto schopnost má údajně už od útlého dětství. Vnitřní hlas mu pomáhá odhalit informace o zdraví lidí, ale i o svém vlastním. Nejdříve se tento hlas snažil ignorovat. Bojoval s ním jako s noční můrou, ale to nebyla ta správná cesta. Takže postupem času se spolu naučili žít a léčit.

Medicínské médium

Anthony William napsal již několik úspěšných knih. Každý den na Instagramu sdílí příběhy lidí, kteří se řídí jeho radami. Právě životní příběhy lidí jsou prý jasným důkazem Anthonyho schopností.

Jeho instagramovou stránku Medical Medium sledují více než 2 miliony lidí z celého světa. I světové celebrity jako Miranda Kerr, Gwyneth Paltrow nebo Kim Kardashian se řídí jeho radami a pečují o své zdraví na principech, které Anthony prezentuje. Ten základní přitom odpovídá i slavnému Hippokratovi, který již před více než dvěma tisíci lety hlásal: „Nechť je jídlo tvým lékem.“ Mnohá doporučení, které Anthony William dává, souvisejí právě s jídlem. Vyzdvihuje zejména benefity pití celerové šťávy.

„Anthony je nejen vroucný a soucitný léčitel, ale i velmi spolehlivý a přesný člověk s darem od boha. Jednoznačně je požehnáním v mém životě,“ napsala světová modelka, aktivistka a herečka Naomi Campbellová.

JAK FUNGUJE UZDRAVOVÁNÍ PODLE ANTHONYHO? NAHLÉDNĚTE DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články